Strefa Patrona:

1

patron

5 zł

miesięcznie

25 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
667
miesięczne wsparcie
670
liczba patronów

  Od 1995 roku publikujemy artykuły na temat zarządzania, ekonomii, finansów i innych dziedzin. Jest ich już ponad 4000. Są one stale aktualizowane i rozwijane.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2995 zł
Utrzymanie bieżącej działalności
Utrzymanie portalu to nie tylko stałe przeglądanie i aktualizacja haseł, w czym pomagają nam wolontariusze. To także koszty serwera, infrastruktury i obsługi informatycznej. Nie są one wysokie, ale trzeba je ponosić co miesiąc. Wasze wsparcie pomoże nam utrzymać darmową dostępność Encyklopedii dla wszystkich.

O Autorze

Encyklopedia Zarządzania to największa polska baza wiedzy o zarządzaniu, ekonomii, finansach i dziedzinach związanych. Wszystkie artykuły są dostępne za darmo, na wolnej licencji. Korzystają z nich tysiące studentów, ale także pracownicy firm, menedżerowie, trenerzy. Rosnąca popularność Encyklopedii wymusza na nas poszukiwanie źródeł finansowania bieżącej działalności: utrzymania serwerów czy obsługi informatycznej. Średnio miesięcznie portal odwiedza ponad 200 tysięcy użytkowników, a w okresach szczytu nawet pół miliona.

 

Jak powstaje Encyklopedia?
Ten portal o zarządzaniu istnieje od 1995 roku, a pod nazwą Encyklopedia Zarządzania od 2006 roku. Opublikowaliśmy ponad 4000 haseł. Treści Encyklopedii są stale przeglądane i rozwijane przez wolontariuszy. Każdy tekst jest sprawdzany i oceniany przez kompetentnych pracowników naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Dzięki temu możemy zapewnić rzetelne i aktualne treści.

 

Wersja angielska
Od 2013 roku rozwijamy równolegle anglojęzyczną wersję portalu pod nazwą CEOpedia.org. Chcemy przez to promować osiągnięcia polskich specjalistów z zakresu zarządzania i ekonomii na świecie. Wersja angielska zyskuje coraz większą popularność, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii i Indiach.

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook