FanPuzzli

Puzzlopedia - portal o puzzlach

10 000 zł

0%

osiągnięto

10 000 zł

brakuje

Strona marzenie, która chodzi mi po głowie już od 2016 roku, kiedy to wykypiłam domenę www.puzzlopedia.pl :) Niestety jest to wizja strony będącej zarazem encyklopedią puzzli jak i poniekąd portalem społecznościowym. Chciałam, żeby każdy mógł się zalogować i prowadzić bazę swoich ułożonych wzorów :)

Dlaczego napisałam niestety? ponieważ sama nie jestem w stanie wykonać takiej strony na taką skalę :(. Mam znajomego, który zaoferował się pomóc w temacie, ale wiadomo jak to jest z czymś co się robi po godzinach i za darmo... strasznie długo to trwa...

Chciałabym w końcu wystartować z tą stroną, a żeby tak się stało myślę, że najlepiej jakbym pełnoprawnie wynajęła mojego znajomego. Byłby to wtedy jego priorytetowy projekt, z którego mógłby opłacić rachunki i nie było by wymówki z brakiem czasu bo ma inne zlecenia :)

Szukając filmu najpewniej wylądujecie na filmweb, szukając gier to pewnie gry-online, a puzzli? niech to będzie puzzlopedia :)

Puzzle ze sklejki

50 000 zł

0%

osiągnięto

50 000 zł

brakuje

Moja kolejna wizja i marzenie, chciałabym wystartować z własną produkcją puzzli ze sklejki. Lubię tworzyć to dlaczego by nie tworzyć tego na co poświęcam swój wolny czas czyli puzzle :) Chcę trafić do grona dorosłych odbiorców, ale dzieciaki też powinny znaleźć coś dla siebie.

Do realizacji tego celu potrzebuję zakupić laser CO2, miałam styczność już z takim urządzeniem i wiem na co go stać, można przeróżne cudowne rzeczy tworzyć, a ja chcę puzzle :)

Na początek myślę o puzzlach bez nadruku, które przyciągać będą kształtem. Z czasem nadruk też dojdzie, ale to wszystko trzeba małymi kroczkami... bo możliwości jest dużo :)
Zostań Patronem