FanPuzzli

Podążając za pasją

1 000 zł

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Żyć z pasji to marzenie chyba każdego pasjonaty :) Jednak początki nigdy nie są łatwe i tylko ciężką pracą można osiągnąć efekty. Dlatego taki zastrzyk gotówki to dla mnie znak, że warto się nie poddawać. Jeżeli uda się osiągnąć ten cel to znaczy, że to co robię i chcę robić ma sens :)

Mając takie wsparcie mogę poświęcić więcej czasu na projekty puzzlowe, o których możecie więcej poczytać w postach :)

Żyć z pasji

3 000 zł

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

A może by to tak wszystko rzucić i... żyć z pasji :) Tak, to moje marzenie, nie potrzeba mi wiele, wystarczy, że opłacę rachunki, będę miała co jeść i ewentualnie w co się ubrać.. a no i mieć czas na układanie puzzli ;). Poważnie mówiąc, mogłabym się nawet zastanowić nad rzuceniem pracy na etat? Wow to by było coś!

Osiągając ten cel jestem w stanie nieśmiało wystartować z własną produkcją puzzli ze sklejki!

Myślę, że mogłabym też odłożyć na projekt Puzzlopedi - strony, która chodzi mi po głowie już od 2016 roku, kiedy to wykupiłam domenę www.puzzlopedia.pl :) Niestety jest to wizja strony będącej zarazem encyklopedią puzzli jak i poniekąd portalem społecznościowym. Chciałam, żeby każdy mógł się zalogować i prowadzić bazę swoich ułożonych wzorów :) Dlaczego napisałam niestety? ponieważ sama nie jestem w stanie wykonać takiej strony na taką skalę :( Żeby przyśpieszyć start strony muszę oficjalnie wynająć specjalistę.

Stabilizacja życiowa

5 000 zł

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Czy to w ogóle realne? Jeżeli tak to właśnie bez presji i strachu rzucam pracę, aby móc na spokojnie poświęcić się:

- produkcji puzzli ze sklejki
- prowadzeniu portalu o puzzlach (www.puzzlopedia.pl)
- nagrywaniu filmów z układania puzzli

Oficjalnie przyznam, że marzenia się spełniają :)
Zostań Patronem