Fast Family

W Patronite od 13.01.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
460 zł łącznie
Fast Family to zakręcona motoryzacyjna rodzina - grupa przyjaciół z Wrocławia, których połączyła pasja do japońskich samochodów, tuningu i motorsportu. Jeździmy po świecie i nagrywamy dla Was ciekawe wydarzenia i poznajemy z ciekawymi ludźmi a w wolnej chwili... organizujemy JAPFEST.

O Autorze

Cześć! Nazywamy się FAST FAMILY i na pewno znasz nas z naszego kanału Youtube.
Tak naprawdę mamy na imię Marta i Michał, jesteśmy z Wrocławia, mamy 31 i 34 lata a nasze całe życie to samochody, w szczególności, te sportowe i japońskie. Organizujemy Festiwal Japońskiej Motoryzacji JAPFEST, który w ciągu kilku lat z małego lokalnego zlotu, stał się jedną z największych imprez motoryzacyjnych w środkowo-wschodniej Europie! 

NASZ CEL (ŻYCIOWY)

Chcemy popularyzować motoryzację i dobre wartości jakie ze sobą niesie. Chcemy tworząc treści video, oraz organizując JAPFEST, przekazywać Wam to co najlepsze w motoryzacji. Wychowaliśmy się na filmach "Szybcy i Wściekli". Bez względu na to jak "szalone" rzeczy się tam dzieją, jest w nich zaszyte wiele ważnych życiowych wartości, którymi warto się kierować - rodzina, przyjaciele, zaufanie, szacunek, wspólna pasja, miłość. Wszystko to, chcemy podawać dalej.

CO JUŻ UDAŁO NAM SIĘ OSIĄGNĄĆ?

Zobacz, co między innymi udało nam się osiągnąć w 2019 roku razem z naszą społecznością. Zebraliśmy prawie 50.000zł na remont windy dla dzieci z ZOL-u w Wierzbicach.

DLACZEGO ZAŁOŻYLIŚMY PATRONITE?


Założyliśmy nasz Patronite, ponieważ chcemy aby tworzenie dla Was nowych treści, ciekawych filmów, było nie tylko czymś robionym "na doczepkę", po nocy, raz w tygodniu, tylko chcemy aby tworzenie dla Was filmów stało się naszą codzienną pracą i podstawowym źródłem utrzymania.

Na dzień dzisiejszy poświęcamy na naszą twórczość około 10% naszego czasu - na tyle możemy sobie pozwolić gdy normalnie pracujemy na to co mamy. Chcielibyśmy poświęcać co najmniej 50% i traktować produkcję filmów dla Was jak codzienną pracę. Coś kosztem czegoś - jeśli mamy tworzyć więcej, musimy zrezygnować z godzin w standardowej pracy albo zwykłych zleceń komercyjnych, które realizujemy na co dzień.

W zamian za wsparcie, będziemy dla Was oferować między innymi - naszą wiedzę, możliwość bezpośredniego kontaktu z nami, dedykowane materiały video i foto tylko i wyłącznie dla społeczności patronów, postaramy się także o ciekawe gadżety dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych patronów! Będziecie mieli realny wpływ na to, jak rozwinie się nasz kanał Youtube!
Planujemy także zloty/spoty naszej społeczności Patronite!

Krótki film o nas:

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem