Filmopedia.org

W Patronite od 13.07.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2208

Liczba Patronów: 2036

Zostań Patronem
2 patronów
30 miesięcznie
120 łącznie

Wspólnie uzupełnijmy archiwum Filmu!

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 970 zł

brakuje

Chcielibyśmy z Państwa pomocą ukończyć projekt "Filmopedii" - czyli cyfrowego archiwum wszystkich wydań magazynu “Film”!

Wciąż jeszcze nie udało się nam odzyskać wszystkich egzemplarzy - wsparcie pozwoli zbliżyć się do ukończenia tego niełatwego procesu. Kwota celu odpowiada kosztom pozyskania około 30 roczników miesięcznie - jeśli udałoby się nam osiągnąć taki poziom, moglibyśmy znacznie szybciej - wspólnie! - zbudować pełne archiwum "Filmu"! Nawet jeśli nie dotrzemy do pełnej kwoty celu, to każda złotówka, przekazana przez Patronów, zostanie wydana na odzyskanie kolejnych numerów. A gdy tylko uda nam się zdobyć kolejne roczniki dzięki Państwa pomocy - z dumą przekażemy tę informację światu!

A może to w Państwa domach skryły się zaginione numery “Filmu”? Pełną listę wszystkich zaginionych wydań znajdziecie Państwo poniżej - na bieżąco będą zaznaczane egzemplarze, które udało się uzyskać dzięki pomocy Patronów!Jeżeli posiadacie Państwo w swoim domowym archiwum, któreś z brakujących wydań i roczników i chcielibyście je nam przekazać prosimy o wysyłkę ich na adres:

Projekt FILMOPEDIA, Al. Jerozolimskie 212, 02-486 Warszawa   lub kontakt z nami.

Dziękujemy!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Emilia Na
Emilia Na
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 20 zł