Filmowe zwierzęta - blog o postaciach zwierzęcych w kinie

W Patronite od 19.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1478

Liczba Patronów: 1194

Zostań Patronem
Kup na prezent
9 patronów
175 miesięcznie
3 125 łącznie

Zakup sprzętu do nagrywania podcastu (mikrofonu) oraz dyktafonu

300 zł

miesięcznie

58%

osiągnięto

125 zł

brakuje

Sprzęt do nagrywania wysokiej jakości umożliwiłby mi założenie kanału na YouTube i Spotify i dotarcie do coraz większej liczby odbiorców, którym bliska jest zarówno tematyka filmoznawcza, jak i zwierzęca. Nagrania chciałabym publikować raz-dwa razy w miesiącu w zależności od ilości czasu.

Jeśli podoba Ci się to, co robię i chcesz, żebym poszerzyła zakres działalności bloga - ten cel jest dla Ciebie!
Będę bardzo wdzięczna za każdą wpłatę!

Bieżące, comiesięczne koszty prowadzenia bloga (zakup książek i czasopism filmoznawczych, dostęp do platform filmowych, zakup biletów na festiwale filmowe itd.)

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 825 zł

brakuje

Prowadzenie bloga to moja ciężka, żmudna praca i niezliczona ilość godzin poświęcona na poszukiwanie informacji, oglądanie filmów, czytanie książek, pisanie postów i artykułów, uzupełnianie strony internetowej, zakup potrzebnych książek i comiesięczne opłacanie dostępu do platform filmowych (obecnie mogę sobie pozwolić na opłacenie tylko trzech, chciałabym wykupić dostęp do dwóch kolejnych, by móc pisać dla Was o jak największej liczbie tytułów). Ponadto, płatny jest też dostęp do festiwalów filmowych online, bilety do kina, czasopisma filmowe...

Jeśli chcesz docenić moją pracę i zasób wiedzy w bardziej materialnym wymiarze, to ten cel jest dla Ciebie! Będę bardzo wdzięczna za każdą wpłatę!

Dwa odcinki podcastu w miesiącu

5 000 zł

miesięcznie

3%

osiągnięto

4 825 zł

brakuje

W obecnej trudnej sytuacji finansowej nie mogę skupić się tylko na podcaście (a bardzo bym chciała). Dodatkowe fundusze pozwoliłyby mi pracować w większym komforcie i dałyby mi więcej czasu na realizację mojego nowego projektu, czyli podcastu, w którym opowiadam Słuchaczom o konkretnym gatunku zwierzęcia w kinie i jego przestawieniach.

Słuchacze skorzystaliby na tym najbardziej - marzą mi się dwa odcinki w miesiącu, a docelowo (jeśli liczba Patronów odpowiednio się powiększy) - nawet cotygodniowych.

Chciałabym też tworzyć odcinki poświęcone konkretnym rasom psów i kotów w filmach.

Jeśli chcesz częściej słuchać moich opowieści o filmowych zwierzętach (w których nie skupiam się wyłącznie na filmach, lecz poruszam też zagadnienia dotyczące zoologii, zachowań zwierząt i dziedziny animal studies, np. dobrostanu zwierząt) - ten cel jest dla Ciebie!

Z góry dziękuję Ci za każdą wpłatę! Dzięki Tobie moje marzenie może się spełnić, a Ty otrzymasz rzetelną, wyczerpującą wiedzę na temat zwierząt w filmie.
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Marlena Gracz
Marlena Gracz
Próg: 20 zł
Veikko Suvanto
Veikko Suvanto
Próg: 20 zł
Magda Święch
Magda Święch
Próg: 20 zł
Anna Jozwiak
Anna Jozwiak
Próg: 20 zł
Małgorzata Przybyłowicz
Małgorzata Przybyłowicz
Próg: 50 zł
Ania Meyer
Ania Meyer
Próg: 10 zł