Strefa Patrona:

0

patronów

0 zł

miesięcznie

15 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
-
miesięczne wsparcie
-
liczba patronów

  Blog kociary nierozerwalnie zżytej z filmem i (jeszcze) studentki reżyserii filmowej.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 100 zł miesięcznie
brakuje 100 zł
Utrzymanie bloga
Roczne utrzymanie bloga to kwota około 500 złotych rocznie. Niby dużo, ale troszkę tego jest, bo trzeba opłacić domenę oraz wordpressowe opcje... No i są jeszcze zaawansowane opcje vimeo i dropboxa, które przydają się w moim filmowym życiu. Ach, nie doliczyłam do tego internetów - bez nich nie byłoby niczego ;)

O Autorze

Cześć!

Dawno temu zakładając bloga filmowykot.pl chciałam publicznie poćwiczyć swój warsztat pisania o filmach. Nie podejrzewałam, że blog stanie się całkiem poczytnym miejscem w internetach, a ja jeszcze bardziej zwiążę swój świat z filmem.
 

Jestem (jeszcze) studentką reżyserii filmowej PWSFTviT w Łodzi.  W wolnych chwilach prowadzę warsztaty filmowe i staram się wspomagać całą sobą edukację filmową w Polsce. Zrobienie pierwszego kroku w tym świecie jest wbrew pozorom bardzo trudne, a ja chcę ułatwić to każdemu kto postanawia iść tą bardzo dziwną ścieżką :)

Od lat pomagam w promocji filmowych imprez i wydarzeń w Polsce. Służę konstruktywnym słowem w dyskusji na temat kina i wszystkiego co z nim związane. Zdarza mi się podejmować współprace z firmami dystrybucyjnymi i kinami.

 

Po drodze zdarzyło mi się pracować w radiu, pisać dla miesięcznika FILM i pracować przy festiwalach... Niestety kiedy się nudzę dostaję poważnej depresji.

 

Nie tylko piszę o filmie.

Jestem autorką kilku krótkometrażowych filmów dokumentalnych i fabularnych. Ostatni - Raz dwa zero, dokument o 9 letnich gimnastyczkach artystycznych mogliście zobaczyć na kilku festiwalach.

Prywatnie.

Kocham koty (serio?) i matkuję (a właściwie ostatnio nawet babciuję) kociej rodzinie.  Jestem bezglutenową wegetarianką, jeżdżę na rolkach i często śmieję się ze swojej nieporadności i siniaków.  Moją misją jest bycie latarnią morską.  W międzyczasiu staram się odwiedzać jak największą ilosć festiwali filmowych, rozmawiać i zwyczajnie robić swoje  jeśli chodzi o opowiadanie historii.

 

Z pamiętnika filmowca amatora.

To najchętniej czytana seria wpisów na blogu. Opisuję swoje produkcje i plany filmowe, wspominam o festiwalach i codziennym życiu. Czasem może zbyt refleksyjnie, a czasem z przymrużeniem oka. 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję Ci, za to że jesteś!
Piątka to niby mało, a jednak bardzo dużo. Mogę kupić kociątku jego ulubioną paczkę kocich ciasteczek albo kawałek bezglutenowego chleba. Przy dwóch piątkach jest już już nowy numer "Kina" :)

Jeśli zdecydujesz się na taką wpłatę Twoje nazwisko (lub ksywa) trafia na listę patronów filmowego kota i jest publikowane w specjalnym miejscu na blogu (i moim serduszku).
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
Dzięki! Nawet nie wiesz jak bardzo mi pomagasz!

Dycha to dwie studenckie kawy z mlekiem w "zetce" (naszej szkolnej kawiarni) albo wygrzebana w antykwariacie książka czy dvd "z kosza" :)

Jeśli zdecydujesz się na taką wpłatę w zamian dostajesz dostęp do tajnej grupy filmowych kotów na facebooku. To miejsce wymiany myśli, polecanych filmów i książek. Czasem nie trzeba pisać długiej recenzji żeby wyrazić swoje kilka słów na temat seansu w kinie :)

Twoje nazwisko (lub ksywa) trafi także na listę patronów filmowego kota i jest publikowane w specjalnym miejscu na blogu (tak, w moim serduszku też).
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję Ci, robisz mi dzień :)

Jakby nie patrzeć dokładasz całkiem niezłą cegiełkę do rozwoju bloga!

Tym razem poza dostępem do facebookowej grupy wpiszę cię na specjalną listę mailingową. To tam raz na miesiąc znajdziesz niepublikowane na filmowym kocie artykuły - analizy filmów, zestawienia i porcje filmowych książek które wyszukam specjalnie dla ciebie. Nie musisz szukać rekomendacji na filmwebie, ja podpowiem na co warto w pierwszej kolejności wybrać się do kina!

Oczywiście trafiasz też na publikowaną listę patronów filmowego kota :)
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
Dziękuję Ci za to wsparcie. Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy!

Pomagasz mi w utrzymaniu bloga, dzięki Tobie mogę kupić kolejną książkę, wygrzebać kolejne filmy i nie martwić się o swoje wyżywienie na planie. Pewnie fundujesz mi też bilet pkp na wycieczkę w poszukiwaniu kolejnego tematu dokumentalnego!

W zamian możesz zaproponować mi filmowy temat który opiszę w ciągu miesiąca i opublikuję na blogu. Oczywiście trafisz też do facebookowej grupy i do listy mailingowej gdzie raz w miesiącu otrzymasz porcję rekomendacji, zestawień i niepublikowanych na blogu artykułów.
Zostań patronem