fishing with makarony7

W Patronite od 10.02.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1343

liczba Patronów: 1246

1 patron
10 zł miesięcznie
10 zł łącznie
Zaczęło się od amatorskiego wędkarstwa i stało się moją pasją! Godziny spędzone na czytaniu o różnych przynętach, wędkach i kołowrotkach, jak dla mnie- bezcenne! Jednak posiadanie wiedzy daje podwójną przyjemność, gdy można się nią dzielić z innymi! Stąd pomysł na wędkarski video blog na youtubie:)

O Autorze

 

Cześć! Jestem Janek.

Całe życie szukam TEJ... ryby.

 

fishing with makarony7

 

Youtuber?

Też! Poza tym jestem wędkarzem, spinningistą. Pasjonatem natury, podróżnikiem. Fotografem, zapewne też reżyserem, kamerzystą oraz montażystą. 

 

Logo?

Wiele osób pyta mnie, o co chodzi z tym logo? Ba! Wiele osób mówi wprost, że nie wie co ono przedstawia. Boleń jest dla mnie najbardziej cwanym drapieżnikiem, który pływa w polskich rzekach, dlatego jest mi go tak trudno złowić. Stąd postanowiłem w taki sposób wyeksponować tą rybę i wstawić ją w pierwszy plan mojego logo.

 

Makarony7?

Makarony, tak kiedyś kolega Marcin nazywał mnie dla śmiechu, będąc nastolatkiem. I właśnie ten nick od razu przyszedł mi do głowy, gdy zastanawiałem się nad nazwą kanału. ...7? Ot, tak lubię tę liczbę. Fishing with makarony7! To jestem ja i zapraszam na mój kanał wędkarski na youtubie!

 

Wody?

Nie, dziękuję. Whisky poproszę! Uwielbiam dzikie tereny wsród Bieszczadzkich rzek. Jednakże staram się tam sam nie zapuszczać, ponieważ nie chciałbym trafić na niedźwiedzia i mu krzywdę zrobić. Kocham jezioro Solińskie za jego rozległość i tajemnicze stwory, żyjące wewnątrz. Podziwiam zielone tereny wzdłuż rzeki Wisłok, za bujną roślinność i wodną różnorodność. Fascynuje mnie rzeka San, jej wartki nurt oraz potokowe skurkobańce. ...nie ma takiej wody, której bym nie odpuścił!

 

Ryby?

Zdecydowanie pstrągi! ...ich dzikość "podnieca mnie" za każdym atakiem i holem. Sandacze! ...ich pstryki powodują gęsią skórkę na moim łokciu. Szczupaki! ...nie mogę się doczekać widoku, gdzie jego pysk będzie większy od mojego. Sumy! ...chciałbym, żeby kiedyś jeden mi wędkę złamał:)

 

Moje wybrane filmy:

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!