Szymon Flis

W Patronite od 22.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Szymon Flis tworzy muzykę od pięciu lat, ale do tej pory pisał głównie do szuflady. Utwór „Odkoduj mnie” jest próbą podzielenia się swoją twórczością z innymi.

O Autorze

Mam na imię Szymon Flis jestem twórcą piosenki pt. "Odkoduj Mnie" Tworzyłem muzykę "do szuflady" utwór "Odkoduj Mnie" jest próbą podzielenia się moją twórczością. Utwór w dość szybkim czasie zdobył dość dużą popularność. Był grany m.in w Radiu Parada oraz w Radio Świnoujście

Cały czas pracujemy nad kolejnymi numerami, koszt wydania jednego singla niestety zaskakuje, dlatego dziękujemy za każde wsparcie. 

Naszym głównym założeniem jest wydanie debiutanckiego albumu, wraz z profesjonalnymi klipami. Muzyka w moim życiu towarzyszy od dziecka, grałem już m.in w różnych akcjach charytatywnych. Niżej przedstawiamy film z WOŚP.

Bardzo będę wdzięczny i już teraz dziękuje za każda wpłatę oraz dobre serce. 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem