W Patronite od 08.03.2017

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 659

liczba Patronów: 576

13 patronów
260 zł miesięcznie
4 285 zł łącznie

Rzucam "zwykłą pracę" i zajmuję się fotografią!

4 000 zł

miesięcznie

6%

osiągnięto

3 740 zł

brakuje

Kocham fotografie i potrzebuje jej jak powietrza. Póki co muszę brać naprawdę głębokie wdechy by jakoś przetrwać pomiędzy realizowaniem materiałów, a normalną pracą, ale... Jeśli uda się osiągnąć ten próg finansowy to będę mógł odetchnąć pełną piersią! I to dzięki Tobie!
Co to oznacza?
- Regularne materiały na kanale YouTube (od 4 do 8 filmów miesięcznie)
- Wsparcie techniczne pozwalające podnosić jakość materiałów
- Plenery z większym rozmachem

Poświęcę absolutnie cały swój czas na to by tworzyć wysokiej jakości treści, tak abyś razem ze mną, z każdym dniem mógł stawać się lepszym fotografem, a przy okazji, lepszym obserwatorem. I nie mam na myśli tylko umiejętności wychwytywania kompozycji. Fotografia ma taką magiczną właściwość, że wraz z doskonaleniem tej sztuki, uczymy się jak patrzeć głębiej niżeli dotychczas.
Wyobrażasz to sobie?

Przydałaby się pomoc

10 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

9 740 zł

brakuje

Nie wiem czy może być jeszcze lepiej! Dzięki takiemu wsparciu będę mógł po prostu zatrudnić kogoś do pomocy!
Realizowanie tego wszystkiego samemu, będąc operatorem kamery, dźwiękowcem, montażystą, scenarzystą i pomysłodawcą to naprawdę bardzo trudne zadanie. Zadanie które co prawda wykonuje z przyjemnością, ale gdy wracam z pleneru i okazuje się, że część ujęć jest nie ostra, bo źle wymierzyłem odległość między aparatem a mną, to wówczas trudno być spokojnym :)
Ta kwota pozwoli mi uczciwie zapłacić komuś kto będzie mi asystował podczas tworzenia treści. Nie będzie miał lekkiego kawałka chleba dlatego należy się solidne wynagrodzenie!

Być w sieci

75 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Nic nie ma w życiu za darmo i niestety istnienie w sieci również kosztuje. Regularne 75 złotych miesięcznie to wystarczająca kwota by rocznie opłacić domenę, serwer i wszystko co związane z istnieniem w sieci. Już nie będę musiał dokładać do mojego internetowego m2 :)
Zostań Patronem