Strefa Patrona:

43

patronów

464 zł

miesięcznie

2669 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
120
miesięczne wsparcie
57
liczba patronów

O Autorze

Ja robiem jedzenie. I jem to.

 

Jeśli dasz mi 5000 plz miesięcznie, będę szczęśliwy. Dziękuję Ci bardzo.

 

Co Food Emperor ma w menu? Robiem pizze - ale nie taką włoską, ale polską, dwa dni czekanom!

 

 

Ale mam też coś dla prawdziwych grubasów - dobrego, tustego hamburgera! I cały dobry hamburger jest, nie tylko mięso - pokaże Ci, że bułkę możesz robić, i sos i mięso, a nie kur*wa kupować gotowe!

 

 

A jak ochotę masz na coś lepszego, bo gruby jesteś i ruszać się nie możesz i niech chczesz jeść tego fast food to zrób sobie steka - ale takiego dobrego, że Hardkorowy Koksu posrałby się! I jadby go, i by już zostawił tą siłownię i tylko takie steki wpie*dalał!

 

 

TU MACIE LINKI - ZOBACZCIE, CO MOŻECIE WYGRAĆ JAK NIE BĘDZIECIE CHYTRZY!!!

 

 
 
 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

3 zł / miesiąc
patroni: 3
Wiem, że wiekszość z Was jest chytrymi kuta*ami, które nigdy by nie dały komuś ot tak pieniędzy. Nie jesteście tak hojni jak ci wspaniali ludzie, którzy dają mi 10 czy 20 zł...Ale nie winiem Was! Ja też jestem chytrym kuta*em.

Ale lubiem też ryzyko i gambling games - jak to po polsku..hazard? Dlatego mam propozycję – jeśli dacie mi 2 zł na miesiąc (!), poczujecie się jak mniej chytre kuta*y i jeszcze będziecie mogli CO MIESIĄC WYGRAĆ piękny OBRAZ albo RYSUNEK, który sam namaluje!

No tylko zobaczcie na poprzednie dzieła, no jakie one som ładne, jakie artysztyczne! (linki macie na końcu opisu O Autorze, pod stekami!)

I pamiętaj, że jak dasz mi więcej - to też możesz wygrać!!! No i jeszcze pokażesz, że wogóle nie jesteś chytry, a ja będę bardzo zadowolony!
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 15
Grubas niechytry

I dajesz te pienć złotych, ale powoli dawaj, nie śpiesz się ku*wa! Obejrzyj tą piątkę, i wyczyszcz ją ładnie i dopiero wtedy daj Food Emperorowi - a nie jak grubas wstrętny kupujesz sobie hamburgery w McDonaldzie. Tu prawdziwe jedzenie nauczysz robić się!

Jak nie zjesz hamburgerów, ale zrobisz sobie steka zajebistego, to będziesz chudy i pięnkny, i ludzie będą oglądać się, jakbyś był gwiazdą i z Hollywood przyleciał!! I Ty dziewczyno zrób sobie kopytka i zaraz dwadzieścia pierścionków dostaniesz i włosy będziesz miała jak w reklamie i Johny Deep pokocha Cię!

I ja bendem zadowolony.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 12
Kucharz wielce dobry

Pitasz mnie, jak zostać kucharzem. A ja Ci mówie - wywal wszystkie zupki chinskie i kup sobie prawdziwe jedzenie i zacznij sam robić sobie obiad! I nie żryj czągle jajecznice, obejrzyj filmy, naucz się, ale ku*wa popatrz i posuchaj i uważny bądź, a nie tylko śmiej się! I zrobisz rodzinie fantastycznego kurczaka, takiego, że będzie sam kroił się i skore chrupiącą będzie miał i oni będą Ci pokłony bić i ciotka będzie chciała ożenić z Tobą się i dziadek z grobu wstanie żeby tego kurczaka zjeść, taki będzie dobry i zajebisty!

I jak ten próg wybierzesz, to pokażę Twoje imie na Facebooku - i wszystkie dzewczyny będą wiedzieć i do domu zlecą Ci się! Albo chłopaki, co tam wolisz.

A ja - bendem bardzo zadowolony.
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 13
Bogacz

Uuu, forsy musisz mieć jak lodu skoro na ten próg chcesz wejść - i oglądasz sobie Food Emperora i śmiejesz się, bo Ty takie dania to jesz ciągle i jeszcze wszystko płatkami złota posypiesz!

I siedzisz na fotelu co z banknotów składa się i patrzysz na ekran wielki i byś kupić mógł cały YouTube, ale wolisz śmiać się! I mówię Ci - nie bądź chytry, podziel się, a na kanale jeszcze lepsze rzeczy zobaczysz! I imię Twoje też wymienię i powiem, że jesteś bogacz, ale dobry - a nie zwykły, niewymyty chu...ligan.

I bendem bardzo, bardzo zadowolony.
Zostań patronem
10000 zł / miesiąc
patroni: 0
Dej. Mam chorom curke.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni