Foto-aktywna Fotografia

W Patronite od 02.04.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
150 łącznie
Pozytywna szkoła fotografii. Tutoriale, backstage, kursy, instrukcje, DIY, porady fotograficzne, marketing, kursy - wszystko w przyjemnej i serdecznej atmosferze. Dołącz do nas i stań się foto-aktywna :) Zapraszam

O Autorze

Hej!

Jestem Basia! pozytywnie zakręcona fotografka, mama, żona, doula, pasjonatka życia i kobieta zawsze nosząca głowę w chmurach choć starająca się twardo stąpać po ziemi. Przez te wszystkie lata, gdy zajmowałam się fotografią ( od 2007 r) przeszłam bardzo długą i krętą drogę z aparatem w dłoni. Od fotografii ślubnej, niemowlęcej, przez studyjną, stockową i stwierdziłam że największą radość sprawia mi poszukiwanie, przekazywanie wiedzy i zarażanie pasją.

Dlatego w 2017 roku, w pewien upalny czerwcowy dzień powstała foto-aktywna czyli Pozytywne spotkania z fotografią. Gdzie zapraszam wszystkie fotografki, pasjonatki fotografii, amatorki i osoby które odkrywają swoją pasję, chcą się uczyć, rozwijać i motywować w pozytywnym gronie wspaniałych kobiet.

Odkąd odważyłam się nagrać pierwszy film nauczyłam się dystansu do siebie i swojego bardzo nieperfektycyjnego wyglądu, każdą wolną chwilę poświęcam na foto-aktywną. Kręcę kursy, tutoriale, backstage, instrukcje i cieszę się że jest tak wielki pozytywny odzew od wszystkich oglądających. Dziękuję za wsparcie i tolerancję :)

Foto-aktywna rozrasta się w szalonym tempie. 
Co poniedziałek na Instagramie wyrózniam najciekawsze fotografie z #jestemfotoaktywna 
Co piątek na instagramie startuje Pozytywna Insta-szkoła fotografii
Ponad to znajdziesz mnie na Instagramie ( każde zdjęcie zawiera foto-radę), na Facebooku, na YouTube 

Wasze wsparcie pozwoli mi dalej rozwijać foto-aktywną. Tworzyć vlogi, filmy, poszukiwać ciekawych ludzi,  dzielić się pasją i wiedzą. Kupować niezbędne akcesoria i sprzęty do testów byście w przyszłości wiedzieli ( wiedziały) co się opłaca mieć, a czego nie koniecznie. Na czym można oszczędzić, co jest niezbędne, a co się da zrobić taniej. Wszystko przetestuję na swoim jeszcze żywym organizmie :)   Jest to dla mnie wielki motor do działania i wiatr w żagle :) 

Dzięki Wam otwieram stacjonarną szkołę pozytywnej fotografii dla mam w LubaniuWiele osób na to czekało! I stało się! Nareszcie napisałam e-booka o fotografii!
"Zrozum swój aparat- pokochaj fotografię"
Pierwszy taki i jedyny e-book przekładający trudny język fotografii na przyjazna i praktyczną wiedzę - skierowany do kobiet .
Więcej informacji znajdziesz u mnie w sklepie

Nie chciałam obiecywać w dziale "Zostań Patronem" Ale dla każdej osoby która wesprze konto za kwotę co najmniej 20 zł wysyłam e-booka w podziękowaniu <3

Oto kilka moich filmów więcej znajdziesz na kanale na YouTube i na stronie foto-aktywnejUczę nie tylko jak fotografować ale i jak radzić sobie z branżą i marketingiem. Chętnie dziele się całą swoja wiedzą - bo Was lubię :)


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika