Barbara Krupa

W Patronite od 02.04.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1407

liczba Patronów: 1270

1 patron
5 zł miesięcznie
75 zł łącznie
Społeczność mam, pasjonatek i fotografek dziecięcych i rodzinnych. Pozytywna szkoła fotografii w kobiecym gronie. Tutoriale, backstage, kursy, instrukcje, DIY, porady fotograficzne, marketing, kursy i wszystko w przyjemnej i serdecznej atmosferze. Dołącz do nas i stań się foto-aktywna :) Zapraszam

O Autorze

Hej!

Jestem Basia! pozytywnie zakręcona fotografka, mama, żona,  doula,  pasjonatka życia i kobieta zawsze nosząca głowę w chmurach choć starająca sie twardo stąpać po ziemi. Przez te wszystkie lata, gdy zajmowałam się fotografią ( od 2007 r) przeszłam bardzo długą i krętą drogę z aparatem w dłoni. Od fotografii ślubnej, niemowlęcej, przez studyjną,stockową i stwierdziłam że największą radość sprawia mi poszukiwanie, przekazywanie wiedzy i zarażanie pasją

Dlatego w 2017 roku, w pewien upalny czerwcowy dzień powstała foto-aktywna czyli Pozytywne spotkania z fotografią. Gdzie zapraszam wszystkie fotografki, pasjonatki fotografii i mamy które odkrywają swoją pasję, chcą się uczyć, rozwijać i motywować w pozytywnym gronie wspaniałych kobiet.

Odkąd odważyłam się nagrać pierwszy film nauczyłam się dystansu do siebie i swojego bardzo nieperfektycyjnego wyglądu, każdą wolną chwilę poświęcam na foto-aktywną. Kręcę kursy, tutoriale, backstage, instrukcje i cieszę się że jest tak wielki pozytywny odzew od wszystkich oglądających. Dziękuję za wsparcie i tolerancję :)

Foto-aktywna rozrasta się w szalonym tempie. 
Co poniedziałek na Grupie na FB  i Instagramie (#pozpon #jestemfotoaktywna )mamy POzytywny POniedziałek gdzie dzielimy się ulubionymi zdjęciami.
Co piątek na instagramie startuje Pozytywna Insta-szkoła fotografii
A w sobotę z rana można spotkać się ze mną na LIVE na Instastories
 

Wasze wsparcie pozwoli mi dalej rozwijać foto-aktywną. Tworzyć vlogi, filmy, poszukiwać ciekawych ludzi,  dzielić się pasją i wiedzą. Kupować niezbędne akcesoria i sprzęty do testów byście w przyszłości wiedzieli ( wiedziały) co się opłaca mieć, a czego nie koniecznie. Na czym można oszczędzić, co jest niezbędne, a co się da zrobić taniej. Wszystko przetestuję na swoim jeszcze żywym organizmie :)   Jest to dla mnie wielki motor do działania i wiatr w żagle :) 

Dzięki Wam otwieram stacjonarną szkołę pozytywnej fotografii dla mam w Lubaniu

Oto kilka moich filmów więcej znajdziesz na kanale na YouTube i na stronie foto-aktywnejUczę nie tylko jak fotografować ale i jak radzić sobie z branżą i marketingiem. Chętnie dziele się całą swoja wiedzą - bo Was lubię :)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!