Strefa Patrona:

2

patronów

35 zł

miesięcznie

2580 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
518
miesięczne wsparcie
508
liczba patronów

  Frele. Ze Ślunska. Śpiywomy fest dobre szlagiery po naszymu.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 3%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 965 zł
A gdyby tak Gość Niespodzianka?
Przyjaźnimy się z wieloma fantastycznymi, zdolnymi ludźmi, których być może kojarzycie z telewizora lub internetów. Jesteśmy dumne z naszych przyjaciół. Jeśli tylko wyrażają chęć na to, żeby się z nami powygłupiać, zapraszamy ich do współpracy. Tak było w przypadku Michała Sobierajskiego czy Mariusza Kałamagi.
Ale kojarzymy też wielu innych cudownych artystów, z którymi marzy nam się nagrać śląski cover. Ale czy im marzy im się to samo? Niekoniecznie, szczerze bowiem wątpimy, że w ogóle nas kojarzą :D
Szanujemy czas i pracę innych ludzi, więc chcemy im za czas i pracę zapłacić. Dlatego właśnie potrzebujemy dodatkowych środków finansowych, by co jakiś czas móc Was zaskoczyć kolaboracją z kimś znanym i lubianym.
0%
100%
osiągnięto 1%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2965 zł
Śląskie covery (audio + video)
Mniej więcej co miesiąc staramy się pokazać na naszym YT kolejny cover znanego światowego hitu w języku śląskim. Nie zawsze udaje nam się to z taką częstotliwością i jakością, jakich byśmy sobie życzyły. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Chcemy, by covery, które Wam prezentujemy, były coraz lepszej jakości, zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie. Dzień pracy w dobrym studio nagraniowym to koszt ok. 1200 zł. Mix i mastering gotowego, surowego materiału dźwiękowego to kolejne ok. 800 zł. Video to koszt ok 700 zł.
Sami widzicie, że to absolutne minimum, które jest nam potrzebne do realizowania zamierzonych przez nas celów.
Bardzo chciałybyśmy móc cały czas zaskakiwać Was nowymi pomysłami.
Pomożecie? ;)
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4965 zł
Douszny sprzęt sceniczny
To wcale tak nie działa, że co miesiąc potrzebujemy nowy douszny sprzęt sceniczny (tak zwane ucho, dziwny, mały ślimak, który na koncercie wkłada sobie wokalista do ucha i słyszy tam wszystko to, co słyszeć powinien, żeby dobrze zaśpiewać koncert i koncertowo wykonać swoją robotę). Potrzebujemy takiej kwoty jednorazowo na każdą z nas, czyli, mówiąc krótko, raz, a dobrze. Byłyśmy średnie z matematyki, ale wychodzi nam tutaj, że gdyby przez miesiąc udało się zrealizować powyższy cel, to za trzy miesiące każda z nas miałaby douszny system nagłaśniający i nasze koncerty tym samym zyskałyby + 1000 do brzmienia i jakości naszych wokali.

O Autorze

Cześć! Jesteśmy Frele.

 

Zaczęłyśmy od tego, że zgubiłyśmy Achima, stworzyłyśmy na ten temat piosenkę, nagrałyśmy ją tosterem i jakimś cudem muzyczna historia o zagubionym gorolu z Sosnowca stała się viralem, a Wy polubiliście nasze śląskie covery tworzone z przymrużeniem oka. 

 

Śpiewamy ze sobą od lat, miałyśmy szczęście występować na wielu wspaniałych scenach z wieloma wspaniałymi ludźmi, a w tak zwanym międzyczasie okazało się, że to właśnie śląskie covery przyniosły nam popularność, która pozwala nam koncertować z własnym materiałem muzycznym i która sprawia, że wciąż chcemy dostarczać Wam nowych filmów na naszym kanale youtube. 

 

Nie znacie nas i chcecie sprawdzić, z czym to się je? Łapcie! 

 

 • Piosenka o Marasie, czyli bałaganie. 

 

 • Piosenka o Klajdzie, czyli sukience. Dla tych, które nie mają się w co ubrać. 

 

 • Piosenka o Geroju, takim gościu, co jest cwaniakiem i bajeruje. A w jego rolę wcielił się najwspanialszy Mariusz Kałamaga. 

 

 • Piosenka o Hajerze, czyli takim panu, który pracuje w kopalni i trzeba mu robić kanapki do pracy. 

 

 • Piosenka o Tancbudzie, czyli dyskotece, z tragiczną historią miłosną w tle. Towarzyszy nam przezdolny Michał Sobierajski i banjo. 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Chcesz nam podarować swoje 5 zł? Niezmiernie nam miło! Mógłbyś za nie kupić dwa piwa w Biedronce, ale przecież wszyscy wiedzą, jakie są piwa z Biedronki, więc po co.

Dziękujemy! Właśnie zyskałeś naszą dozgonną wdzięczność! <3

Każdy z naszych patronów wypisany zostanie personalnie na napisach końcowych naszych śląskich coverów wypuszczanych do sieci.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Umówmy się, nie dość, że 10 zł i tak nie starczyłoby Ci na paczkę fajek, to jeszcze palenie jest niezdrowe. Lepiej wspomóc nasz kanał i śmiać się z naszych nowych filmików, siedząc na kanapie z paczką chipsów (samo zdrowie!) i mając satysfakcję, że to między innymi dzięki Tobie ukazał się kolejny cover!

Podziękujemy Ci na naszych kanałach social, tego możesz być pewien! Będziesz mieć dostęp do tzw. making off'ów, niepublikowanych nigdzie filmików, które powstają na naszych prywatnych telefonach podczas kręcenia kolejnych coverów.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
25 zł? Czyste szaleństwo! Za to można już przykozaczyć w niejednej tancbudzie! Możesz liczyć na to, że jako pierwszy dowiesz się o nowościach przez nas tworzonych, możesz także liczyć na darmową wejściówkę na nasz koncert.

Będziemy wysyłać Ci na prywatnego maila niepublikowane filmy z backstage'u nagrywanych przez nas coverów, tak zwane making offy. Być może śmieszą tylko nas, ale mówi się trudno i wspiera się dalej. Otrzymasz on nas także dedykowaną pocztówkę z personalnymi pozdrowieniami. Przypięta magnesem do lodówki prezentuje się naprawdę gryfnie!
DZIĘKUJEMY!!!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
50 zł! Wierzyć nam się nie chce. Nawet nasze Mamy nie przysyłają nam tyle pieniędzy. Licz się z tym, że będziemy spamować Twojego maila niepublikowanymi nigdzie filmikami z backstage'u tworzonych przez nas coverów, a także z backstage'ów granych przez nas koncertów. Trafi do Ciebie pocztówka z dedykowanymi pozdrowieniami, a na końcowej planszy naszych filmów na YT Twoje nazwisko pojawi się w gronie mecenasów specjalnych (richtich gryfnych, co im przajamy fest).

Możesz liczyć na darmowe wejściówki na nasze koncerty. Podziękujemy Ci osobiście za okazane nam wsparcie. Jesteśmy szczerze wzruszone! <3
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Zapoznaj się z poniższą treścią i potwierdź

OK

Cześć,
chcielibyśmy zapoznać Cię ze szczegółami stosowanych przez nas technologii oraz z przepisami dot. ochrony danych osobowych, które wchodzą w życie, tak aby dać Ci pełną wiedzę i komfort w korzystaniu ze stron Patronite.pl.
Staraliśmy się napisać jak najbardziej zrozumiale, jednak jeżeli coś jest niejasne to pisz śmiało na rodo@patronite.pl, nasz specjalista w zakresie ochrony danych osobowych postara się odpowiedzieć na Twoje pytania.

Zatem prosimy zapoznaj się z poniższymi informacjami, w tekście jest kilka elementów, w których będziesz mógł zablokować przekazywanie danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany w serwisie Patronite.pl. Klikając przycisk „OK” zgadzasz się na postanowienia zawarte poniżej.

OK

RODO
25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane także jako „RODO”. Według postanowień “RODO” dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Nie zawsze oznacza to tylko adres czy takie dane jak imię i nazwisko. W sieci można Cię zidentyfikować poprzez np. adres e-mail, adres IP lub szereg śladów, które można jednoznacznie powiązać z Tobą. Rozporządzenie wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które mają wpływ na korzystanie z usług naszego portalu. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych w serwisie Patronite.pl.
Zatem niniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Kto przetwarza Twoje dane ? Administrator danych osobowych
My, Crowd8 sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Pl. Konstytucji 6/90C, jesteśmy Administratorem Twoich danych osobowych. W sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw możesz się skontaktować z nami e-mail: rodo@patronite.pl; lub pisemnie na adres naszej siedziby.

Jakie dane przetwarzamy?
Przetwarzamy Twoje dane osobowe, podane przez Ciebie podczas zakładania konta na patronite.pl

 • Twoje imię i nazwisko,
 • Twój wiek (w celu potwierdzenia wieku, możemy zażądać przedstawienia odpowiednich dokumentów lub stosownego oświadczenia),
 • Twój adres,
 • Twój numer telefonu,
 • Twój adres e-mail,
 • Twój numer rachunku bankowego oraz dane do przelewu
 • nr IP Twojego urządzenia.

Jednak nawet jeśli jesteś niezalogowany to poprzez kod naszych partnerów technologicznych zagnieżdżony na naszej stronie przekazujemy elementy Twojej konfiguracji technicznej, poniżej możesz skonfigurować co i komu chcesz przekazywać.

Dlaczego przetwarzamy Twoje dane? Czyli, cele i podstawy przetwarzania.

w celu zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług serwisu patronite.pl. (w szczególności w celu rejestracji konta oraz umożliwienia kojarzenia Autorów i Patronów na zasadach określonych w Regulaminie). Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit b, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1. Inaczej, mówiąc np. kiedy przekazujesz wsparcie Autorom zarejestrowanym na Patronite przekazujemy Twoje dane osobowe Autorowi aby ten mógł dostarczyć Ci nagrody przewidziane za otrzymane wsparcie.

 • w celu otrzymywania informacji handlowych, tzn. wszelkiej formy reklam, promocji, newsletter, na podstawie Twojej zgody (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1)
 • w celach analitycznych i optymalizacyjnych np.: w celu monitorowania ruchu i zapewnienia odpowiedniej wydajności serwisu, w celu opracowania sprawozdań statystycznych i analitycznych, na potrzeby badań naukowych oraz w celu optymalizacji naszych produktów, optymalizacji procesów obsługi na podstawie przebiegu procesów obsługi, w tym reklamacji, itp., co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f, Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);
 • w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem (podstawa z art. 6 ust 1 lit. f Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1);

Odbiorcy danych
Twoje dane osobowe udostępniamy następującym podmiotom:

 • Autorom, którym udzieliłeś/od których otrzymałeś/aś wsparcie w rozumieniu Regulaminu; czyli osobom lub firmom które szukają wsparcia poprzez portal Patronite.pl . Dane przekazujemy tylko wtedy kiedy Patron wspiera Autora w sposób opisany w naszym Regulaminie.
 • Operatorom Płatności - w celu realizacji płatności współpracujemy z operatorami płatności (obecnie Mangopay, PayPal i Tpay). Wybrany przez Ciebie operator otrzyma Twoje dane osobowe w celu realizacji płatności, tylko wtedy kiedy zdecydujesz się wesprzeć wybranego Autora.
 • Amazon - nasza infrastruktura serwerowa dostarczana jest przez firmę Amazon (Amazon Web Services, Inc. 410 Terry Ave North Seattle , WA 98109-5210 , US. Firma Amazon jest certyfikowana w programie Privacy Shield https://aws.amazon.com/compliance/eu-us-privacy-shield-faq). Przechowujemy tam nasze bazy danych, a zatem i Twoje dane.
 • Księgowym - w przypadku zakupu usług Twoje dane otrzyma Biuro rachunkowe w celu realizacji transakcji (obecnie jest to Biuro Gorczyca&Kozłowska Sp z o.o 71-771 Szczecin, Polska Rostocka 160, Warszewo).
 • OneSignal - obsługa komunikacji marketingowej w zakresie obsługi technologii push notification - w tym przypadku Twoje dane otrzyma firma OneSignal 411 Borel Ave #512, San Mateo, CA 94402, Stany Zjednoczone. Aby móc świadczyć Ci bezpłatnie usługi wysyłki notyfikacji web push, OneSignal zbiera i przekazuje do firm trzecich informacje:
 • -naszych kampaniach web push
  -adresach email
  -adresie IP
Więcej na ten temat znajduje się tutaj: https://onesignal.com/blog/product-policy-updates-for-gdpr/

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do OneSignal

Google - do zbierania statystyk wykorzystujemy produkt Google Analytics, zatem Twoje dane otrzyma firma Google, 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043 United States. Google jest certyfikowany w programie Privacy Shield.

Wyłącz możliwość korzystania i przekazywania danych do Google

Dodatkowo informujemy, że istnieje możliwość zablokowania dostępu Google Analytics do Twoich danych po zainstalowaniu w przeglądarce wtyczki znajdującej się pod tym linkiem: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

Facebook - facebook używamy jako serwisu wspomagającego logowanie, aby wspomagać umieszczanie postów na FB. Jeżeli nie chcesz aby Twoje dane były przekazane właścicielowi serwisu facebook.com czyli firmie Facebook, 1 Hacker Way - Menlo Park, California, United States to prosimy nie loguj się przy użyciu Facebooka oraz

Wyłącz przekazywanie danych do Facebook

W każdym momencie możesz przejrzeć i zmienić zdanie w zakresie przetwarzanych danych osobowych nawet jeżeli jesteś niezalogowany, w tym celu musisz wyczyścić swoje pliki Cookie. Po zalogowaniu możesz sprawdzić i zmienić swoje ustawienia w profilu Patrona lub Autora.

Przekazywanie danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych
Przekazujemy Twoje dane osobowe do firm/instytucji poza UE w oparciu o odpowiednie zabezpieczenia prawne, którymi są standardowe klauzule umowne ochrony danych osobowych, zatwierdzone przez Komisję Europejską. Te organizacje to Google, Amazon i OneSignal, zarówno

Okres przechowywania danych
Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy o świadczenie usług platformy patronite.pl przechowujemy przez okres obowiązywania umowy (do czasu usunięcia konta z portalu) oraz do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy.

Twoje prawa
Przysługuje Ci:

 • prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii;
 • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych;
 • prawo do usunięcia swoich danych
 • prawo do ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych.
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
 • prawo do przenoszenia danych, które dostarczyłeś/łaś n podstawie umowy lub Twojej zgody.
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego;
 • prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

W celu wykonania swoich praw skieruj żądanie pod adres email: rodo@patronite.pl

Informacja o wymogu/dobrowolności podania danych
Podanie przez Ciebie danych jest:

 • warunkiem zawarcia umowy
 • dobrowolne
  Jeżeli nie podasz danych niezbędnych do zawarcia umowy możemy odmówić jej zawarcia.

Ważna informacja dla trolli:
Jeśli jesteś firmą zajmującą się wykorzystywaniem problemów danych osobowych aby sprzedać swoje usługi to informujemy, że wszystkie podejrzenia wykorzystywania nieuczciwych praktyk rynkowych obsługujemy przez współpracujące z nami kancelarie prawne.
Mamy dla Ciebie także osobny email do kontaktu obslugatrolli@patronite.pl

OK