Strefa Patrona:

6

patronów

235 zł

miesięcznie

2240 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
191
miesięczne wsparcie
295
liczba patronów

  Frele. Ze Ślunska. Śpiywomy fest dobre szlagiery po naszymu.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
23 %
100%
osiągnięto 23%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 765 zł
A gdyby tak Gość Niespodzianka?
Przyjaźnimy się z wieloma fantastycznymi, zdolnymi ludźmi, których być może kojarzycie z telewizora lub internetów. Jesteśmy dumne z naszych przyjaciół. Jeśli tylko wyrażają chęć na to, żeby się z nami powygłupiać, zapraszamy ich do współpracy. Tak było w przypadku Michała Sobierajskiego czy Mariusza Kałamagi.
Ale kojarzymy też wielu innych cudownych artystów, z którymi marzy nam się nagrać śląski cover. Ale czy im marzy im się to samo? Niekoniecznie, szczerze bowiem wątpimy, że w ogóle nas kojarzą :D
Szanujemy czas i pracę innych ludzi, więc chcemy im za czas i pracę zapłacić. Dlatego właśnie potrzebujemy dodatkowych środków finansowych, by co jakiś czas móc Was zaskoczyć kolaboracją z kimś znanym i lubianym.
0%
100%
osiągnięto 7%
cel: 3000 zł miesięcznie
brakuje 2765 zł
Śląskie covery (audio + video)
Mniej więcej co miesiąc staramy się pokazać na naszym YT kolejny cover znanego światowego hitu w języku śląskim. Nie zawsze udaje nam się to z taką częstotliwością i jakością, jakich byśmy sobie życzyły. Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Chcemy, by covery, które Wam prezentujemy, były coraz lepszej jakości, zarówno dźwiękowo, jak i wizualnie. Dzień pracy w dobrym studio nagraniowym to koszt ok. 1200 zł. Mix i mastering gotowego, surowego materiału dźwiękowego to kolejne ok. 800 zł. Video to koszt ok 700 zł.
Sami widzicie, że to absolutne minimum, które jest nam potrzebne do realizowania zamierzonych przez nas celów.
Bardzo chciałybyśmy móc cały czas zaskakiwać Was nowymi pomysłami.
Pomożecie? ;)
0%
100%
osiągnięto 4%
cel: 5000 zł miesięcznie
brakuje 4765 zł
Douszny sprzęt sceniczny
To wcale tak nie działa, że co miesiąc potrzebujemy nowy douszny sprzęt sceniczny (tak zwane ucho, dziwny, mały ślimak, który na koncercie wkłada sobie wokalista do ucha i słyszy tam wszystko to, co słyszeć powinien, żeby dobrze zaśpiewać koncert i koncertowo wykonać swoją robotę). Potrzebujemy takiej kwoty jednorazowo na każdą z nas, czyli, mówiąc krótko, raz, a dobrze. Byłyśmy średnie z matematyki, ale wychodzi nam tutaj, że gdyby przez miesiąc udało się zrealizować powyższy cel, to za trzy miesiące każda z nas miałaby douszny system nagłaśniający i nasze koncerty tym samym zyskałyby + 1000 do brzmienia i jakości naszych wokali.

O Autorze

Cześć! Jesteśmy Frele.

 

Zaczęłyśmy od tego, że zgubiłyśmy Achima, stworzyłyśmy na ten temat piosenkę, nagrałyśmy ją tosterem i jakimś cudem muzyczna historia o zagubionym gorolu z Sosnowca stała się viralem, a Wy polubiliście nasze śląskie covery tworzone z przymrużeniem oka. 

 

Śpiewamy ze sobą od lat, miałyśmy szczęście występować na wielu wspaniałych scenach z wieloma wspaniałymi ludźmi, a w tak zwanym międzyczasie okazało się, że to właśnie śląskie covery przyniosły nam popularność, która pozwala nam koncertować z własnym materiałem muzycznym i która sprawia, że wciąż chcemy dostarczać Wam nowych filmów na naszym kanale youtube. 

 

Nie znacie nas i chcecie sprawdzić, z czym to się je? Łapcie! 

 

  • Piosenka o Marasie, czyli bałaganie. 

 

  • Piosenka o Klajdzie, czyli sukience. Dla tych, które nie mają się w co ubrać. 

 

  • Piosenka o Geroju, takim gościu, co jest cwaniakiem i bajeruje. A w jego rolę wcielił się najwspanialszy Mariusz Kałamaga. 

 

  • Piosenka o Hajerze, czyli takim panu, który pracuje w kopalni i trzeba mu robić kanapki do pracy. 

 

  • Piosenka o Tancbudzie, czyli dyskotece, z tragiczną historią miłosną w tle. Towarzyszy nam przezdolny Michał Sobierajski i banjo. 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

5 zł / miesiąc
patroni: 0
Chcesz nam podarować swoje 5 zł? Niezmiernie nam miło! Mógłbyś za nie kupić dwa piwa w Biedronce, ale przecież wszyscy wiedzą, jakie są piwa z Biedronki, więc po co.

Dziękujemy! Właśnie zyskałeś naszą dozgonną wdzięczność! <3

Każdy z naszych patronów wypisany zostanie personalnie na napisach końcowych naszych śląskich coverów wypuszczanych do sieci.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 1
Umówmy się, nie dość, że 10 zł i tak nie starczyłoby Ci na paczkę fajek, to jeszcze palenie jest niezdrowe. Lepiej wspomóc nasz kanał i śmiać się z naszych nowych filmików, siedząc na kanapie z paczką chipsów (samo zdrowie!) i mając satysfakcję, że to między innymi dzięki Tobie ukazał się kolejny cover!

Podziękujemy Ci na naszych kanałach social, tego możesz być pewien! Będziesz mieć dostęp do tzw. making off'ów, niepublikowanych nigdzie filmików, które powstają na naszych prywatnych telefonach podczas kręcenia kolejnych coverów.
Zostań patronem
25 zł / miesiąc
patroni: 1
25 zł? Czyste szaleństwo! Za to można już przykozaczyć w niejednej tancbudzie! Możesz liczyć na to, że jako pierwszy dowiesz się o nowościach przez nas tworzonych, możesz także liczyć na darmową wejściówkę na nasz koncert.

Będziemy wysyłać Ci na prywatnego maila niepublikowane filmy z backstage'u nagrywanych przez nas coverów, tak zwane making offy. Być może śmieszą tylko nas, ale mówi się trudno i wspiera się dalej. Otrzymasz on nas także dedykowaną pocztówkę z personalnymi pozdrowieniami. Przypięta magnesem do lodówki prezentuje się naprawdę gryfnie!
DZIĘKUJEMY!!!
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 4
50 zł! Wierzyć nam się nie chce. Nawet nasze Mamy nie przysyłają nam tyle pieniędzy. Licz się z tym, że będziemy spamować Twojego maila niepublikowanymi nigdzie filmikami z backstage'u tworzonych przez nas coverów, a także z backstage'ów granych przez nas koncertów. Trafi do Ciebie pocztówka z dedykowanymi pozdrowieniami, a na końcowej planszy naszych filmów na YT Twoje nazwisko pojawi się w gronie mecenasów specjalnych (richtich gryfnych, co im przajamy fest).

Możesz liczyć na darmowe wejściówki na nasze koncerty. Podziękujemy Ci osobiście za okazane nam wsparcie. Jesteśmy szczerze wzruszone! <3
Zostań patronem

Najnowsi Patroni