Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska

W Patronite od 25.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1562

Liczba Patronów: 2258

Zostań Patronem
Kup na prezent
3 patronów
200 miesięcznie
10 900 łącznie
Budujemy i zaganiamy do służby w Pogotowiu Ratunkowym motocykle ratunkowe - motoambulanse. Pełnią służbę za darmo, na zasadzie 100% wolontariatu. Dzięki temu pomoc dociera szybciej. Wspieramy też budowę motocykli ratunkowych w całej Polsce. A w wolnych chwilach uczymy pierwszej pomocy :)

O Autorze

Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska - to my! 


Grupa pozytywnie zakręconych i zdeterminowanych motocyklistów - ratowników. Postanowiliśmy zakasać rękawy i zagonić do służby w pogotowiu ratunkowym w całej Polsce motocykle ratunkowe - motoambulanse, których zadaniem jest jak najszybciej dotrzeć tam, gdzie potrzebny jest Ratownik :) 

Żeby to zrobić zbieramy Worki Pieniędzy :)  

Pierwszy Worek Pieniędzy - aby motocykl przerobić na pojazd uprzywilejowany (niebieskie światełka i syreny)  

Drugi Worek Pieniędzy - aby wyposażyć moto w sprzęt ratunkowy (prawie taki jak w "zwykłej" karetce) 

Trzeci  Worek Pieniędzy - aby pokryć koszty utrzymania motoamblansu na służbie - paliwo, więcej paliwa, jeszcze więcej paliwa, opony, serwisy, paliwo :) 

 


A to wszystko po to aby nasi Wolontariusze ZA DARMO mogli zgłaszać się na dyżury na stacjach Pogotowia skąd są dysponowani do pomocy. 

Jesteśmy non-profit. 
Nie mamy pensji, nie płacą nam za dyżury, nie dostajemy wsparcia "od Państwa" itp. 

Z tego filmu możecie dowiedzieć się więcej o tym co robimy: 


 

A w wolnych chwilach uczymy pierwszej pomocy :) 

Zostań naszym Patronem i dołącz do 

Patronów FRMP - społeczności wpierającej Fundację i jej działania!  

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Kup na prezent
Najnowsi Patroni
Michał Kowalski
Michał Kowalski
Próg: 50 zł
Maciek Kufel
Maciek Kufel
Próg: 50 zł
sebastian maj
sebastian maj
Próg: 100 zł