From 0 to Chess Master

W Patronite od 25.03.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie
Prowadzę stronę poświęconą osiągnięciom i rozwijaniu się na drodze od amatora do kategorii M ( Mistrz Krajowy ) IV miejsce w Polsce w konkursie Mogalo "SzachMaks" w kategorii IV klasa Technikum ( zadania taktyczne )

O Autorze

Witam wszystkich :) Nazywam się Krzysztof Posłuszny i jest szachistą z pasji i miłości do szachów.
Prowadzę stronę szachową na Facebooku "From 0 to Chess Master", gdzie publikuję wartościowe materiały szachowe ( czasem gry graczy na najwyższym poziomie ) jak i różne ciekawostki i śmieszne rzeczy dotyczące szachów. Raz na jakiś czas publikuję także relacji z moich wyjazdów na turnieje ( wyniki + to co zwiedziłem ).   Stronę na facebooku traktuje FOR FUN.

Bardzo często organizuje różne turnieje szachowe online jak i pomagam w organizacji turniejów w rzeczywistości jak np. Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2019 w Zgierzu czy w inny turniejach na terenie Łodzi.

Jeżeli już jesteśmy przy turniejach online. Bardzo lubię co jakiś czas streamować turnieje online w których biorę udział. Wiadomo - czasem wyjdzie lepiej, czasem gorzej, ale generalnie staram się, aby było coraz lepiej i lepiej.  W końcu od czegoś trzeba zacząć.


Możecie się zastanawiać po co mi tutaj konto ?
Otóż nawet ja powoli zaczynam potrzebować wsparcia przy prowadzeniu i ulepszaniu mojej strony i kanału.
To się tylko tak mówi, że to nic nie kosztuje, ale wiadomo - każdy by chciał by np. Streamy przedstawiały lepszą jakość graficzną, ale by była lepsza grafika. Do mikrofonu też można się przyczepić.
Niestety wszystko kosztuje i o ile do tej pory dawałem radę wszystko samemu pokryć, tak teraz chcąc zrobić następny krok na przód potrzebuję waszego wsparcia.

Krzysztof Posłuszny / From 0 to Chess Master


Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!