From 0 to Chess Master

W Patronite od 25.03.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Prowadzę stronę poświęconą osiągnięciom i rozwijaniu się na drodze od amatora do kategorii M ( Mistrz Krajowy ) IV miejsce w Polsce w konkursie Mogalo "SzachMaks" w kategorii IV klasa Technikum ( zadania taktyczne )

O Autorze

Witam wszystkich :) Nazywam się Krzysztof Posłuszny i jest szachistą z pasji i miłości do szachów.
Prowadzę stronę szachową na Facebooku "From 0 to Chess Master", gdzie publikuję wartościowe materiały szachowe ( czasem gry graczy na najwyższym poziomie ) jak i różne ciekawostki i śmieszne rzeczy dotyczące szachów. Raz na jakiś czas publikuję także relacji z moich wyjazdów na turnieje ( wyniki + to co zwiedziłem ).   Stronę na facebooku traktuje FOR FUN.

Bardzo często organizuje różne turnieje szachowe online jak i pomagam w organizacji turniejów w rzeczywistości jak np. Mistrzostwa Polski w Szachach Szybkich 2019 w Zgierzu czy w inny turniejach na terenie Łodzi.

Jeżeli już jesteśmy przy turniejach online. Bardzo lubię co jakiś czas streamować turnieje online w których biorę udział. Wiadomo - czasem wyjdzie lepiej, czasem gorzej, ale generalnie staram się, aby było coraz lepiej i lepiej.  W końcu od czegoś trzeba zacząć.


Możecie się zastanawiać po co mi tutaj konto ?
Otóż nawet ja powoli zaczynam potrzebować wsparcia przy prowadzeniu i ulepszaniu mojej strony i kanału.
To się tylko tak mówi, że to nic nie kosztuje, ale wiadomo - każdy by chciał by np. Streamy przedstawiały lepszą jakość graficzną, ale by była lepsza grafika. Do mikrofonu też można się przyczepić.
Niestety wszystko kosztuje i o ile do tej pory dawałem radę wszystko samemu pokryć, tak teraz chcąc zrobić następny krok na przód potrzebuję waszego wsparcia.

Krzysztof Posłuszny / From 0 to Chess MasterRyzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika