Strefa Patrona:

4

patronów

308 zł

miesięcznie

3731 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
172
miesięczne wsparcie
362
liczba patronów

  Od ponad 5 lat pracujemy na rzecz Dobra, Prawdy i Piękna. Pomóż nam robić to jeszcze lepiej i na większą skalę!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

O Autorze

Już ponad 5 lat, odkąd pojawiła się w naszym życiu. Nie mieliśmy pojęcia, jak to będzie, czy się uda, czy nie zawalimy sprawy. Mieliśmy różne plany. Część z nich zrealizowaliśmy, części jeszcze nie, a z niektórych zrezygnowaliśmy. Tak to zwykle bywa. W międzyczasie pojawiły się inne plany i projekty. Nie spodziewaliśmy się, że będziemy w tym miejscu, w którym jesteśmy teraz, kiedy wychodziliśmy z kancelarii notarialnej z aktem fundacyjnym.  Jesteśmy wdzięczni mnóstwu osób, które nam w tym pomogły, ale nie będziemy umieszczać tu listy imion i nazwisk. Niech każdy, kto kiedykolwiek wspomógł nas dobrym słowem, modlitwą, pracą czy pieniędzmi wie, że jesteśmy wdzięczni. Każdemu. Bez wyjątku. Pozwoliliście, by jedna z najciekawszych przygód naszego życia trwała. 

 

Wiele rzeczy już zrobiliśmy, bądź robimy na bieżąco, wiele jest jeszcze do zrobienia i głęboko wierzymy, że to nie tylko marzenia. Otóż chcemy, by Fundacja św. Grzegorza Wielkiego się rozwijała, chcemy dzielić się z Wami naszymi pasjami: liturgią, literaturą, dobrym designem... W końcu jak dotąd robimy to dobrze, a będziemy robić jeszcze lepiej, bo przecież cały czas się uczymy i doskonalimy.

 

 

Chcemy dla Was projektować. Skoncentrować się z jednej strony na liturgii: dostarczać Wam pomocy do celebrowania i słuchania Mszy św., zaś z drugiej skorzystać z tego zanurzenia w liturgię i przelać je w rzeczy codziennego użytku: kartki świąteczne i okolicznościowe, gadżety i drobiazgi, pomagające na co dzień przypominać, że liturgia jest źródłem i szczytem życia chrześcijańskiego.

 

 

Chcemy rozwinąć wydawnictwo. Kolejne książki abp. Sheena czekają, Completorium wreszcie się składa. Ale to nie wszystko. Chcemy też postarać się o tłumaczenie dzieł Dietricha von Hildebranda, które dotąd nie zostały wydane po polsku oraz wydać ponownie kilka zapomnianych, a wartościowych książek, między innymi z zakresu dogmatyki. Nieśmiało myślimy również o wydaniu dzieł beletrystycznych.

 

 

Chcemy też pomagać jak do tej pory, składając broszurki z tekstami Mszy św., kiedy ich potrzeba, wspierając w przygotowaniu celebracji, wspomagając organizację pielgrzymki grupy Biało-Czarno-Czerwonej, organizując próby scholi, kurs ministrantury czy łaciny.

 

 

Robimy dużo. Chcemy robić jeszcze więcej. Nie uda się to bez Waszego wsparcia!

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

7 zł / miesiąc
patroni: 1
Może się wydawać, że to niewiele, ale 7 takich wpłat pozwoli nam opłacić hosting i domeny, których troszkę mamy. Poza stroną Fundacji utrzymujemy też serwis rytdominikanski.pl, mszatrydencka.krakow.pl oraz mannadesign.pl.

W dowód wdzięczności Twoje imię i nazwisko lub pseudonim umieścimy na liście Patronów na naszej stronie internetowej w jej odświeżonej wersji.
Zostań patronem
21 zł / miesiąc
patroni: 0
To nadal nie wygląda na kokosy, ale 3 takie wpłaty pozwolą nam opłacić abonament na dostęp do Internetu w biurze Fundacji. A wiadomo, że bez Internetu jak bez ręki.

Poza tym, że Twoje imię i nazwisko lub pseudonim umieścimy na liście Patronów na naszej stronie internetowej, będziesz też co miesiąc ciepło wspominany na naszym fanpejdżu na Facebooku.
Zostań patronem
49 zł / miesiąc
patroni: 2
49 zł wystarczy nam na tłumaczenie i redakcję dwóch stron książki. Strony znormalizowanej, czyli około czterech stron w druku. To oznacza, że 5 wpłat miesięcznie pozwoli nam przygotować 180-stronicową książeczkę abp. Sheena. Potem jeszcze tylko do drukarni!

Poza tym, co we wcześniejszych progach, Twoje imię i nazwisko lub pseudonim zostanie umieszczone na cegiełce w naszym biurze, a także dostaniesz obrazek z podziękowaniami. Zdjęcie tablicy z cegiełkami będziemy co miesiąc wrzucać na stronę na Facebooku i Instagram Fundacji.
Zostań patronem
105 zł / miesiąc
patroni: 0
Niezmiernie się cieszymy, że ktoś może chcieć nas wesprzeć taką kwotą! 4 takie wpłaty miesięcznie pozwolą nam sfinansować akcję promocyjną grupy pielgrzymkowej Biało-Czarno-Czerwonej. W 2016 roku grupa znacznie urosła, co może mieć coś wspólnego z tysiącami rozesłanych ulotek. Niech więc rośnie dalej!

Poza nagrodami z niższych progów możesz liczyć na stałą dostawę gadżetów od Fundacji. Przynajmniej raz na kwartał!
Zostań patronem
203 zł / miesiąc
patroni: 1
To już całkiem spora góra pieniędzy. 5 takich wpłat pozwoli nam zapłacić za wynajem lokalu, który poza pełnieniem funkcji magazynu książek, kartek i gadżetów oferowanych w sklepie Fundacji, jest też między innymi miejscem spotkań scholi gregoriańskiej i zbiórek ministranckich.

W podzięce za takie wsparcie poza gadżetami i wszystkimi innymi bonusami z poprzednich progów, zapewnimy Ci stały dopływ książek wydawanych przez Fundację. A jeślibyśmy nic nie wydali w ciągu roku, znajdziemy coś ciekawego u innych wydawców.
Zostań patronem
497 zł / miesiąc
patroni: 0
Ogromna góra pieniędzy! 9 takich wpłat i będziemy mieć pracownika na pełen etat! To dla nas bardzo ważne, jeśli chcemy się rozwijać, bo zadań jest moc, ale nie w każdej sprawie możemy posiłkować się pracą wolontariuszy.

Do wszystkich nagród z poprzednich progów dodajemy spełnianie indywidualnych życzeń w kwestii projektów graficznych raz w roku. Mszalik? Gadżet? Indywidualny projekt kartki świątecznej? Proszę bardzo!
Zostań patronem

Najnowsi Patroni