Fundacja SOS - na Ratunek

W Patronite od 24.02.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 889

Liczba Patronów: 1059

Zostań Patronem
9 patronów
345 miesięcznie
2 495 łącznie

Galeria Bieszczadzkich Aniołów

3 500 zł

71%

osiągnięto

1 005 zł

brakuje

Jeśli uzbieramy taką kwotę to wywołamy zdjęcia, które stworzą niecodzienną galerię umieszczoną w naszym Centrum Szkoleniowym w Równi. Otwarcie takiej wystawy uświetni przypadającą w tym roku 60-tą rocznicę powołania Grupy Bieszczadzkiej GOPR. Wystawę stworzą wyjątkowe zdjęcia – często niepublikowane wcześniej – należące do naszych ratowników seniorów jak również te bardziej współczesne. Chcemy pokazać na nich jak zmieniało się ratownictwo górskie w Bieszczadach na przestrzeni tych lat! Wszystkich tych, którzy się dorzucą do tego projekt już dziś zapraszamy na otwarcie wystawy!

GOPR Bieszczady stawia na innowacje!

4 500 zł

55%

osiągnięto

2 005 zł

brakuje

Ratownicy w Grupie Bieszczadzkiej GOPR stawiają na innowacje! Jako jedną z nich było wprowadzenie dronów do użycia przy poszukiwaniach osób zaginionych. Kolejny krok, w którym chcemy pomóc naszym ratownikom to sfinansowanie specjalnego systemu, który byłby podwieszony pod dron i mógłby przenieść pewien ładunek np. na Tarnicę. Tym ładunkiem byłby np. AED czyli automatyczny defibrylator. W sytuacji nagłego zatrzymania krążenia u osoby przebywającej w górach użycia defibrylatora ma kluczowe znaczenie. Ratownicy mimo najszczerszych chęci nie są w stanie być przy pacjencie w przeciągu kilku minut. Dron już tak. Ten system przenoszenia jest już w naszych głowach, teraz potrzebujemy pieniędzy na zaprojektowanie go i wyprodukowanie :)
Dorzucając się do tego celu, będziesz mieć realny wpływ na ratowanie osób z zatrzymaniem krążenia w Bieszczadach! DZIĘKUJEMY :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Przemysław Barczentewicz
Przemysław Barczentewicz
Próg: 5 zł
Grzegorz Kolodiej
Grzegorz Kolodiej
Próg: 5 zł
Kamil Błaszczyk
Kamil Błaszczyk
Próg: 200 zł
Piotr Ziolkowski
Piotr Ziolkowski
Próg: 10 zł
Anonimowy patron
Próg: 5 zł
Marek Jędrzejek
Marek Jędrzejek
Próg: 100 zł