Gazela w Laponii

W Patronite od 02.09.2019

Witaj za kołem podbiegunowym! Tu Gosia, autorka bloga Gazela w Laponii, pierwszego przewodnika po polsku o Lofotach i PODCASTU "Życie w Norwegii" w którym opowiadam o ciekawostkach z Północy!

O Autorze

Hejka tu Gosia,

Mieszkam za kołem podbiegunowym w arktycznym miasteczku Bodø, w płn. Norwegii. Jestem autorką bloga Gazela w Laponii, PODCASTERKĄ o życiu w Norwegii oraz zapaloną miłośniczką norweskiego FRILUFTSLIV, czyli aktywnego spędzania czasu wolnego w przyrodzie. Uwielbiam opowiadać o życiu za kołem podbiegunowym, ciekawostkach z kraju i życia na dalekiej Północy. Dlatego tworzę:

PODCAST pt. Życie w Norwegii, dostępny na

Spotify

SoundCloud

iTunes

 

PRZEWODNIKI

Na moim blogu znajdziecie również darmowe e-booki z opisami wędrówek po woj. Nordland gł. okolice Bodø, Salten, Kystriksveien, Steigen i najnowszy przewodnik po LOFOTACH!!

 

 

 

FILMY

Tworzę również FILMY na YOUTUBE i pokazuję cudowna Norwegię w różnych odsłonach. Bo kocham zimę i śnieg, narty i biegówki, zorzę polarna i północne słońce. Dlatego chętnie dzielę się z Wami radami odnośnie wycieczek ski-turowych w arktycznych warunkach, polecam tereny na biegówki 8 miesięcy w roku i pokazuję moje ekspedycje tj. Szlakiem Lapończyków, czy wędrówki po lodowcu w świetle północnego słońca.

Zobacz sam!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)