Gazela w Laponii

Witaj za kołem podbiegunowym! Jestem zapaloną miłośniczką norweskiego friluftsliv/ outdoor life! Poprzez filmy, zarówno inspirujące jak i edukujące, posty na blogu i zdjęcia na SoMe ukazuję piękno płn.Norwegii i inspiruję miłośników gór i ekspedycji zimowych do odwiedzenia Północy!

O Autorze

Nazywam się Gosia Dvorakova mieszkam za kołem podbiegunowym w arktycznym miasteczku Bodø, w płn. Norwegii. Jestem autorką bloga Gazela w Laponii, oraz zapaloną miłośniczką norweskiego FRILUFTSLIV, czyli aktywnego spędzania czasu wolnego w przyrodzie. Na blogu piszę o życiu za kołem podbiegunowym, ciekawostkach z kraju i życia na dalekiej Północy. Ale głównym tematem jest pasja do outfoor life! Dlatego na moim blogu znajdziecie  również darmowe e-booki z opisami wędrówek po woj. Nordland gł. okolice Bodø, Salten, Kystriksveien, Steigen i najnowszy przewodnik po LOFOTACH!!

Z racji ogromnego zainteresowania arktycznymi wyspami LOFOTY,  specjalnie dla moich czytelników i obserwatorów sworzyłam pierwszy polski PRZEWODNIK PO LOFOTACH! 

Jest to jedyny taki przewodnik po polsku, zbazowany na moim wieloletnim odkrywaniu wysp, lokalnej wiedzy od cudownych ludzi zamieszkujących archipelag i miłości do jego wyjątkowych krajobrazów. Praca nad przewodnikiem to nie tylko ostatnie siedem lat moich wypraw, ekspedycji i eksploracji zakątków tych wysp ale również cztery ostatnie miesiące intensywnej pracy nad jego formą.

Celem przewodnika jest EDUKACJA i świadome zaplanowanie podróży do płn. Norwegii. Ma on ułatwić podróżującym planowanie wycieczki, przeprowadzić ją i wzbogacić o cenne rady, niezbędne informacje i szereg ciekawostek związanych z lokalnymi perełkami.

W przewodniku znajdziesz CENNE rady i uwagi dotyczące transportu, poruszania się po wyspach, niezbędne informacje dotyczące noclegów, moje ulubione plaże i trekkingi oraz eko-ciekawostki. Z racji tego, iż bardzo cenię sobie norweskie spędzanie czasu w przyrodzie FRILUFTSLIV, przewodnik zawiera cenne informację na temat eko-podróżowania po wyspach, które ułatwią ci planowanie własnej eko-podróży. 

Pragnę aby polscy turyści świadomie podróżowali po północnej Norwegii, dlatego przewodnik jest ZUPEŁNIE GRATIS, dostępny dla każdego na moim blogu. 

Chcę aby każdy miał dostęp do rzetelnych informacji marząc o podróży na Północ. Będę bardzo wdzięczna jeśli wesprzesz moją ciężką pracę i tym samym ułatwisz mi tworzenie kolejnych przewodników i filmików inspirująco-edukacyjnych po tych wspaniałych zakątkach północnej Norwegii. 

Gorąco zachęcam do dzielenia się ze mną Waszymi relacjami z podróży #śladamiGazeli !

Ponadto, kocham zimę i śnieg, dlatego chętnie dzielę się z Wami radami odnośnie wycieczek ski-turowych w arktycznych warunkach, polecam tereny na biegówki 8 miesięcy w roku i pokazuję moje ekspedycje i wyprawy wszelkiego rodzaju tj. Szlakiem Lapończyków, czy wędrówki po lodowcu w świetle północnego słońca,  lub zimowe safari w poszukiwaniu zorzy polarnej!

Zobacz sam!

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni