Avatar użytkownika

Geografia24.pl

0
patronów
0 
miesięcznie
205 
łącznie
0
patronów
0 zł 205 zł
miesięcznie łącznie

Progi wsparcia

5 zł miesięcznie
Bardzo dziękuję. To symboliczna kwota dla Ciebie, ale dla nas to realne wsparcie.
Wpłata tej kwoty zaowocuje umieszczeniem Ciebie (jeśli sobie tego zażyczysz) w dziale "Patroni" na naszej stronie internetowej - małą czcionką.
10 zł miesięcznie
Ta kwota wydaje się niewielka, ale dla nas jest bardzo konkretna. Bardzo dziękuję, że chcesz wesprzeć naszą twórczość.
Wpłata tej kwoty zaowocuje umieszczeniem Ciebie (jeśli sobie tego zażyczysz) w dziale "Patroni" na naszej stronie internetowej - średnią czcionką.
20 zł miesięcznie
Jesteśmy bardzo wdzięczni. Taka kwota to dla nas bardzo solidne wsparcie i duża motywacja do dalszej pracy.
Wpłata tej kwoty zaowocuje umieszczeniem Ciebie (jeśli sobie tego zażyczysz) w dziale "Patroni" na naszej stronie internetowej dużą czcionką.
50 zł miesięcznie
To dla nas naprawdę duże pieniądze. Jesteśmy zbudowani faktem, że chcesz nas wesprzeć tak poważną kwotą. Serdecznie dziękujemy.
Wpłata tej kwoty zaowocuje umieszczeniem Ciebie (jeśli sobie tego zażyczysz) w dziale "Patroni" na naszej stronie internetowej dużą czcionką na górze strony w sekcji "Patroni honorowi". Po uruchomieniu sekcji "VIP:" otrzymasz darmowy dostęp do sekcji - na 1 rok. Otrzymasz też zniżkę -30% na wszystkie ebooki wydane przez stronę w ciągu kolejnego roku od ostatniej wpłaty.
100 zł miesięcznie
To dużo pieniędzy. Taka kwota otwiera przed nami olbrzymie możliwości. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, że nas wspierasz!
Wpłata tej kwoty zaowocuje umieszczeniem Ciebie (jeśli sobie tego zażyczysz) w dziale "Patroni" na naszej stronie internetowej dużą czcionką na górze strony w sekcji "Patroni honorowi". Po uruchomieniu sekcji "VIP:" otrzymasz darmowy dostęp do sekcji - na 2 kolejne lata z rzędu. Otrzymasz też zniżkę -50% na wszystkie ebooki wydane przez stronę w ciągu kolejnego roku od ostatniej wpłaty. Zostaniesz także wspomniany w poście na fanpage'u strony na facebooku (jeśli sobie tego zażyczysz)..

Kup wsparcie na prezent!

Podaruj znajomemu subskrypcję Autora Geografia24.pl w formie kuponu podarunkowego.

Zobacz jak działają kupony
Kup na prezent

O autorze

Geografia24.pl - strona edukacyjna dla uczniów, rodziców i nauczycieli poświęcona geografii szkolnej, ciekawostkom geograficznym i popularyzacji wiedzy.

Geografia24.pl to strona edukacyjna poświęcona w całości geografii. Oferujemy całkowicie darmowy dostęp do wiedzy, w tym gotowe opracowania całych lekcji zgodnie z nową podstawą programową po ostatniej reformie oświaty. Witryna oferuje też dostęp do opracowanych odpowiedzi na dotychczasowe egzaminy szkolne. Na stronie można też znaleźć słownik pojęć geograficznych oraz artykuły popularno-naukowe na pozaszkolne tematy związane z geografią.

Podgląd strony:

W tej chwili strona oferuje:

 • Bazę wiedzy popularno-naukowej
 • Gotowe lekcje dla liceum ogólnokształcącego po reformie (dla absolwentów szkoły podstawowej) - dla pierwszej klasy liceum
 • Gotowe lekcje dla szkoły podstawowej po reformie - dla ósmej klasy
 • Słownik pojęć geograficznych
 • Rozwiązania wszystkich dotychczasowych egzaminów gimnazjalnych (przedmioty przyrodnicze - część geograficzna) tj. z lat 2012-2018 (treści archiwalne).

Przykładowy fragment artykułu dla nowego liceum:

Nasze plany na kolejne lata:

 • Opracowanie kolejnych lekcji dla nowego liceum
 • Opracowanie wszystkich tematów dla szkoły podstawowej
 • Opracowanie rozwiązań wszystkich matur z geografii
 • Rozbudowa słownika
 • Opracowanie próbnych i właściwych egzaminów ósmoklasisty z geografii
 • Opracowanie odpowiedzi do arkuszy maturalnych i zeszytów ćwiczeń wiodących wydawnictw

Przykładowy fragment naszego słownika:

Te wszystkie ambitne cele wymagają dużych nakładów sił i środków, których bardzo potrzebujemy.

Cele Autora

Szablon premium
 • 250 zł miesięcznie
 • 250 zł brakuje
0%
Nasza strona tworzona jest w wordpressie na darmowym szablonie. To kwota potrzebna do zakupu szablonu premium, co umożliwiłoby dodanie nowych funkcjonalności i modernizację strony.
Promocja strony
 • 500 zł miesięcznie
 • 500 zł brakuje
0%
Taka kwota pozwoliłaby nam na comiesięczne promowanie naszego portalu i tym samym popularyzację wiedzy geograficznej.
Pokrycie kosztów
 • 1 000 zł miesięcznie
 • 1 000 zł brakuje
0%
Taka kwota miesięcznych wpłat pozwoliłaby na pokrycie niezbędnych kosztów jej utrzymania - serwera, domeny, kosztów serwisowych i innych, które w tej chwili w całości ponoszone są przez twórców.
Optymalizacja i SEO
 • 2 000 zł miesięcznie
 • 2 000 zł brakuje
0%
Potrzebne są środki na profesjonalną usługę optymalizacji i pozycjonowania strony w wynikach wyszukiwania google. Umożliwiłoby to łatwiejsze odnalezienie witryny przez nowych odbiorców, a tym samym - większą popularyzację serwisu.
Etat
 • 5 000 zł miesięcznie
 • 5 000 zł brakuje
0%
Taka kwota umożliwiłaby nam zatrudnienie pracownika do stałej obsługi portalu i codziennego tworzenia i dodawania nowych, wartościowych treści.

Dołącz do grona Patronów!

Wesprzyj działalność Autora Geografia24.pl już teraz!

Zostań Patronem

Najnowsi Patroni

Anonimowy patron
10 zł
Piotr Siłka
Piotr Siłka
10 zł
Anonimowy patron
5 zł
Grzegorz Grużewski
Grzegorz Grużewski
5 zł

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę kilka kwestii.