Łukasz Gieras

W Patronite od 13.12.2018

Robię muzykę od wielu lat. Chcę ją robić przez wiele lat.

O Autorze

Cześć, jestem Łukasz Gieras i tworzę szeroko rozumianą muzykę rap. Mam na koncie wiele projektów, a ponadto kilka nowych rzeczy w drodze. 

Swego rodzaju przełomem był dla mnie rok 2016 i płyta Mainground Allschool. Pracowałem nad nią z takimi producentami i raperami jak B.Melo, Tasty Beatz, Lanek, Skrywa, Grejtu, Bl Beatz, Javeure, Essex, Jacon, VNM. Byłem też producentem wykonawczym, z resztą jak każdej mojej płyty do tej pory. 


Moja stylówka to retro-future combo. Sam nawijam, że jestem bardziej z pokolenia Nordic Walking, ale bardzo szanuję też Modern Talking.  Lubię konkretną treść, ale też zabawę formą, stąd hasztagi, punche, homonimy czy inne figury, które nie są mi obce. 

Aktualnie pracuję nad kilkoma projektami, które oddam u uszy słuchaczy w roku 2019.Dyskografia:
2010 – To nie historia o dziwkach drogich furach
2011 – Spis treści
2012 – Carpe Diem Mixtape
2014 – Etna Fonii i Emocji
2015 – Unexpected Mixtape
2016 - Mainground Allschool
2018 - Brawo
2019 - Nowe Blizny
2019 - Luke Flowthoven
2019 - All in
2019 - Skillmatic

Poniżej podaję moje social media, tak abyś mógł/mogła zobaczyć znacznie więcej.
Zajrzyj też na moją stronę internetową. 

https://www.instagram.com/lukasz_gieras/

https://gie1.pl/ 

https://www.facebook.com/gierasmusic/

https://www.youtube.com/watch?v=nMefV5ZJlAw

G1


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)