Głos Na Wynajem - platforma edukacyjna Tomasza Rumińskiego

W Patronite od 30.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2742

Liczba Patronów: 2333

Zostań Patronem
1 patron
5 miesięcznie
110 łącznie
GłosNaWynajem.PL - platforma, która bez wychodzenia z domu edukuje w zakresie profesjonalnego używania głosu i mowy ciała podczas wystąpień publicznych. Twoje wystąpienia przy moim wsparciu będą zdobywać przyjaźń i zaufanie słuchaczy!

O Autorze

Od 2009 roku jestem trenerem głosu i wystąpień publicznych, lektorem radiowym i telewizyjnym. Pomagam ludziom być pewnym siebie podczas wystąpień publicznych i w relacjach z ludźmi. Od dziecka interesował mnie człowiek wraz całym bogactwem łączących go z otoczeniem.

 

Aspekt psychologiczny w mojej pracy

Podczas sesji indywidualnych z głosu i autoprezentacji wdrażam wiedzę psychologiczną, która jest niezbędna w pracy z klientem w obszarze pewności siebie w głosie. Cały czas zdobywam nieustannie tę wiedzę, aby jeszcze lepiej rozumieć problemy klientów.

 

Doświadczenie radiowe

Jako nastolatek trafiłem do radia w którym prowadziłem przez 4 lata audycję na żywo. Obserwowałem jak stres podczas wystąpień w radiu wpływa na głos i jak stany emocjonalne go zmieniają. Wypracowałem metody dzięki którym mówiłem pewniej i wyraźniej bez słyszalnego w głosie strachu.

 

Doświadczenie lektorskie

W tym czasie otrzymałem propozycję podkładania głosu do produkcji w TVP1, TVP2 i TVN. Działalność lektorską kontynuowałem przez kilka lat. Od 2017 roku powróciłem do pracy lektora.

 


Wywiady z gośćmi 

Jestem pomysłodawcą programu internetowego Tomasz mówi i jego goście w którym poruszam między innymi tematy komunikacji i głosu w relacji z drugim człowiekiem. Gościem pierwszego odcinka programu został Tomasz Knapik, lektor filmowy, który charyzmatycznym głosem opowiada o pracy lektora, komunikacji w relacjach, i głosie. (YouTube TomaszMówi).

Jestem twórca jedynego w Polsce programu pracy nad głosem, który gwarantuje EFEKTY, a nie tylko dostarcza materiały, które ładnie brzmią. (www.PewnyGlos.PL). Jestem specjalistą emisji głosu z ponad 15 letnim stażem, lektorem, wykładowcą akademickim, konsultantem. Zajmuje się głównie emisją i psychologią głosu, a co za tym idzie prawidłową wymową. Doskonalę właściwą dykcję i uczę jak radzić sobie głosowo podczas wystąpień publicznych również w sytuacjach stresujących. Moją misją jest edukacja w zakresie profesjonalnego używania głosu i mowy ciała podczas wystąpień publicznych Online. Współpracuje z ekspertami budując ich pewny głos i naturalną mowę ciała. Więcej o mnie na (www.TomaszMowi.pl).

W 2020 roku wziąłem udział w eksperymencie naukowym przeprowadzonym przez ekspertów programu Cała Prawda w TVN Style, w którym badano min. atrakcyjność głosu mężczyzn. Spośród kandydatów mój głos został doceniony w badaniu i uznany jako najatrakcyjniejszy spośród wszystkich mężczyzn biorących udział w eksperymencie. 

 

Z pewnym głosem

TomaszMówi


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 5 zł