Góroholiczka

W Patronite od 05.01.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 2142

Liczba Patronów: 1820

Zostań Patronem
3 patronów
30 miesięcznie
455 łącznie
Otwórz serce na wolność - podróżuj ze mną i zdobywaj najwyższe góry!

O Autorze

Góroholiczka obudziła się we mnie 5 lat temu, gdy poszukiwałam wolności, akceptacji i zrozumienia w tym pogmatwanym świecie. I...znalazłam! Od tej pory regularnie dzielę się górsko-podróżniczą pasją i namawiam innych do wstania z kanapy :) Wpadnij na mojego Insta - razem zdobędziemy wysokie góry!

Bo dla mnie niemożliwe nie istnieje.


O autorce

Mam na imię Karolina i jestem Góroholiczką :) 

Moje zdjęcie

Brzmi jak... no cóż. Pewnie dobrze Ci się kojarzy! Tak jest - Góry to moja wielka PASJA, którą dzielę się z moją społecznoscią od kilku lat na profilu Górogoliczki i Góroholików.

Prowadzę profil na FB, IG oraz blog Góroholiczka, na którym znajdziesz piękne zdjęcia i relacje z organizowanych przeze mnie wypraw. Fotografia to nie wszystko - pragnę podzielić się z Tobą swoimi przemyśleniami, postawionymi sobie celami, podróżami. Chcę zachęcić Cię do pójscia za mną - do przekraczania swoich barier, do poczucia tej wielkiej miłości, która płynie prosto z natury, z gór. Gdy tylko pojawiam się w górach bądź podróży, dzielę się z Tobą na bieżąco zdjęciami i opisami miejsc, które odwiedzam.

Moją wielką miłością są Tatry. Z roku na rok rozwijam się w nich coraz mocniej. Do tej pory stanęłam na szczycie 5 czterotysięczników. Jeden z nich znajdował się w Kirgistanie, pozostałe w Alpach. Z nowym rokiem mam nowe postanowienia - wejście na 5 i 6 tysięczniki, jeśli nic nie pokrzyżuje moich planów.

Codziennie budzę się z nową wizją na życie. Moje pomysły wysypują się już z wielkiego pudła, dlatego to jest czas na wielkie zmiany. Razem ze mną możemy je pozbierać i poukładać na półce :) 

Na koncie "Góroholicy" na instagramie przedstawiam innych góroholików, których łączy ta sama pasja. Dodatkowo codziennie znajdziecie na nim porcję nowych storisów - zazwyczaj są to aktualne warunki w górach :) Wszystko robię dla Was po pracy - na codzień pracuję jako testerka oprogramowania. 

Niedawno adoptowałam Kimchi - zaczynamy zwiedzać świat razem <3 Jeśli masz psiaka, dowiesz się o ciekawych miejscach na dogtrekking.

 


Jak możesz mi pomóc?

Możesz pójść ze mną i wspierać mnie w rozwoju górskiej społeczności :) Moim profilem dla pasjonatów jest nie tylko Góroholiczka, ale również drugi profil Góroholicy. To właśnie dla mojej społeczności chcę poszerzać działalność i poświęcać jej jeszcze więcej czasu i miłości. W tej chwili tworzę linię ciuchów dla zakochanych w górach, a także serię dodatków. Mam mnóstwo pomysłów to, aby zachęcić ludzi do bliskości z przyrodą  i odnalezenie spokoju ducha w górach. 

Wspierając mnie pomożesz mi w:

-tworzeniu i budowaniu marki Góroholików (w tym momencie szyję 100% bawełniane koszulki z piękną grafiką)

-zakupie lepszego sprzętu fotograficznego, dzięki którym będę mogła uchwycić momenty w jeszcze piękniejszy sposób, a także fotografować innych Góroholików;

-uzupełnieniu sprzętu niezbędnego do działania w górach wysokich;

-większe zaangażowanie czasowe na rozwój mojej społeczności. 

To właśnie dzięki TOBIE będę dalej spełniała swoje najstrytsze marzenia :) i będę się z TOBĄ nimi dzielić!

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Aleksander W
Aleksander W
Próg: 10 zł
Dorota Matusiak
Dorota Matusiak
Próg: 10 zł
Grzegorz Drabik
Grzegorz Drabik
Próg: 10 zł