Strefa Patrona:

6

patronów

161 zł

miesięcznie

245 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
250
miesięczne wsparcie
303
liczba patronów

  Gunpoint TV to kanał poświęcony tematyce broni krótkiej i wszystkiemu co z nią związane. Zainteresowani znajdą tutaj materiały dedykowane dla strzelców rekreacyjnych, związane ze strzelectwem precyzyjnym, dynamicznym, a także z taktycznym wykorzystaniem krótkiej broni palnej.

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
16 %
100%
osiągnięto 16%
cel: 1000 zł miesięcznie
brakuje 839 zł
NON STOP
Taka kwota pozwoli na nieprzerwane działanie Gunpoint TV, czyli przynajmniej dwa nowe odcinki miesięcznie. Będę mógł kręcić odcinki treningowe i testy broni na strzenicy mając środki na niezbędną do tego amunicję. Suma ta pokryje także koszty dojazdów do dystrybutorów, producentów i na strzelnicę. To co zostanie będzie inwestowane w nowy sprzęt (jak np.: druga kamera główna, mikrofon bezprzewodowy itp.), co znacznie ułatwi mi samodzielne nagrywanie kolejnych odcinków.
0%
100%
osiągnięto 6%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2339 zł
Polska strzelecka platforma filmowa
Jeżeli uda się osiągnąć ten próg ruszam z projektem polskiej platformy filmowej będącej alternatywną dla YouTube, na której twórcy z kręgu środowisk strzeleckich będą mogli swobodnie publikować filmy i dzielić się swoją pasją.
Jak wiecie YT coraz bardziej zaostrza swoją politykę banując kanały poświęcone broni. Czas zareagować nim będzie za późno. Niestety koszty są zbyt wysokie, aby wykonać taki projekt bez wsparcia.

O Autorze

Cześć!

Z tej strony Golo. 

Od 2014r. prowadzę dla Was na YouTube tematyczny kanał o broni - Gunpoint TV oraz od 2017r. bloga o broni pod adresem gunpointmag.com

Nie znajdziecie na nich treści rozrywkowych, bo nie taki jest ich cel. Stawiam na dzielenie się z Wami swoją pasją i wiedzą z zakresu strzelectwa oraz rzetelne, niezależne recenzje broni, sprzętu i wyposażenia przydatnego każdemu strzelcowi. 

Staram się nagrywać regularnie ciekawe odcinki w wysokiej jakości. Póki co sam jestem operatorem kamery, aktorem, montażystą etc., co sprawia że jeden odcinek to nieraz tydzień pracy. Jednak największą barierą są ograniczenia sprzętowe i koszt amunicji w wypadku kręcenia odcinków szkoleniowych na strzelnicy.

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

7 zł / miesiąc
patroni: 2
Mam nadzieję, że to będzie szczęśliwa liczba i dla mnie i dla Ciebie. Dzięki za wsparcie. Bez Ciebie dalszy rozwój Gunpoint TV nie byłby możliwy !
Zostań patronem
14 zł / miesiąc
patroni: 0
To cały magazynek amunicji do przetestowania kolejnego pistoletu, który Cię interesuje. Dzięki ! Jeżeli wyrazisz zgodę Twoje imię i nazwisko trafiają na listę osób wspierających kanał, którą umieszczę na Gunpointmagu.
Zostań patronem
21 zł / miesiąc
patroni: 1
Ta cyfra kojarzy się z hazardem, ale nie tym razem. Poza tym, że trafisz na listę osób wspierających Gunpoint TV, otrzymasz specjalny adres email. Coś robisz źle na strzelnicy? Nie wiesz jakie wybrać przyrządy celownicze do ulubionego pistoletu? Postaram się, w miarę możliwości, doradzić i odpowiedzieć jak najszybciej na nurtujące Cię pytania.
Zostań patronem
42 zł / miesiąc
patroni: 3
To już cała paczka amunicji. Wielkie dzięki! Poza tym, że trafiasz na listę osób wspierających kanał, będziesz otrzymywać linki do prywatnych filmów na Gunpoint TV. Podzielę się z Tobą wskazówkami jak szybciej robić postępy. Będą to filmy, do których dostęp będziesz miał jedynie Ty i Patroni z wyższych progów. Oczywiście także otrzymasz specjalny adres email do szybkiego kontaktu.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Trafiasz oczywiście na listę osób wspierających kanał. Otrzymujesz także link do prywatnych filmów ze wskazówkami na Gunpoint TV. Oprócz tego otrzymujesz kontakt mailowy VIP. Na Twoje wiadomości postaram się odpowiadać w ciągu 24 godzin. Dziękuję za to że wspierasz kanał!
Zostań patronem
300 zł / miesiąc
patroni: 0
Trafiasz oczywiście na listę osób wspierających kanał. Otrzymujesz także link do prywatnych filmów ze wskazówkami na Gunpoint TV. Oprócz tego otrzymujesz kontakt mailowy VIP. Na Twoje wiadomości postaram się odpowiadać w ciągu 24 godzin. Wszyscy patroni z tego progu, po wyrażeniu zgody zostaną wymienieni na końcu nowych odcinków. Masz pomysł na kolejny odcinek? Daj znać - zobaczę co da się zrobić! Wielkie dzięki za wsparcie!
Zostań patronem
1000 zł / miesiąc
patroni: 0
Limit: 1
Jesteś głównym Patronem kanału Gunpoint TV! Otrzymujesz wszystkie przywileje z poprzednich progów. Dzięki Twojemu wsparciu mogę kręcić kolejne odcinki na strzelnicy oraz pozyskiwać broń i wyposażenie do testów. Napisz jakiego pistoletu test chciałbyś zobaczyć.. Jeżeli tylko uda się go pozyskać, zrobię ten odcinek w pierwszej kolejności.
Zostań patronem

Najnowsi Patroni

Polecani Autorzy