Heyokalife.pl

Jestem indywidualistką, która kocha wszystko, co piękne i tajemnicze. Od kilku dobrych lat prowadzę bloga, który skupiał się na podróżach po Azji Południowo-Wschodniej, a w ostatnim czasie rozszerzył się o pozostałe moje pasje, czyli modę, urodę, a także małe projekty aktorskie.

O Autorze

Cześć! Nazywam się Magda i tworzę lifestylowego bloga.

Brzmi dość sztampowo. Zacznę zatem od początku. Pomysł zrodził się jeszcze przed erą vlogów i Instagrama, w czasach kiedy o krajach Azji Południowo-Wschodniej mówiło się jeszcze "trzeci świat". Mieszkając w "trzecim świecie" (czyt. Tajlandii) wzbogaciłam się o cały bagaż (a właściwie nadbagaż) bezcennych doświadczeń. Postanowiłam zatem coś zrobić żeby wspomnienia nie przepadły, więc zaczęłam je spisywać. Pewnie teraz zaczęłabym od youtube'a, ale jeszcze wszystko przede mną.

Blog możesz zobaczyć tutaj: http://heyokalife.pl Zachęcam również do śledzenia moich profili na Instagramie i Facebooku. W zakładce "O mnie" również poczytasz kim albo jaka jestem :)

Opisuję nie tylko podróże, ale również inne moje pasje. Łączę wszystkie moje doświadczenia, podsumowuję i wyciągam wnioski używając podziału na 5 zmysłów (a czasem też 6 :) tak, byś miała/miał wrażenie, że mi towarzyszysz (szczególnie w podróży). 

Do swoich tekstów zaczynam wplatać psychologiczne aspekty i przemyślenia, gdyż psychologia i rozwój osobisty od zawsze przenikały w meandrach moich zainteresowań.

Wszystko tworzę sama. Jestem samoukiem i dużą frajdę sprawia mi zdobywanie nowych umiejętności. Największą radość mam, gdy widzę, że kogoś inspiruję. 

Jak się już zdążyłaś/eś zorientować jestem typową pasjonatką. Blog jednak nie jest moim głównym zajęciem, bo mam pracę na etacie, rodzinę, dom i wiele innych obowiązków. Zdarza się, że mam wątpliwości czy prowadzenie bloga ma dalej sens... Szkoda byłoby mi z niego zrezygnować, bo jednak włożyłam w jego rozwój sporo wysiłku i czasu...

Ok., może nie aż tak dużo jak inni, którzy mają setki wpisów, gigabajty zdjęć i filmów oraz tysiące obserwujących i aż się zawstydziłam, że dodaję się na Patronite, ale może właśnie Twoja pomoc jako patrona zmotywuje mnie do dalszej pracy i działań...

Jeśli uważasz, że to, co robię ma sens, Twoje wsparcie pomoże mi opłacić abonament za serwer :) 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)