Heroes III comic adventures

W Patronite od 21.05.2018

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1846

Liczba Patronów: 1847

Zostań Patronem
2 patronów
30 miesięcznie
4 165 łącznie
Rysuję humorystyczne komiksy osadzone w świecie kultowej gry Heroes of might and magic III

O Autorze

Cześć! Nazywam się Grzesiek Molas. Rysuję komiksy i jestem wielkim fanem leciwej, ale wciąż  popularnej gry komputerowej Heroes of might and magic 3. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł połączenia tych dwóch pasji i tak narodziła się seria komiksów Heroes III comic adventures.

Wszyscy którzy choć raz zetknęli się z tą grą zgodzą się, że hirołsi stanową wręcz nieskończoną kopalnię tematów, nadających się do przekucia w zabawne komiksowe historyki :)

Niestety w przeciwieństwie do nieskończonych tematów, czas na przyjemnostki jest ograniczony :(( Biorąc to pod uwagę a także moje zboczenie do detali - tempo powstawania nowych odcinków nie jest zawrotne.

Nie łudzę się, że będę z tego zbijał kokosy i rzucę pracę, ale każde wsparcie sprawi, że poczuję bluesa na nowe odcinki. Jeśli zostaniesz moim patronem zaproszę Cię do tajnej grupki na fecbooku Heroes III c.a. Factory , gdzie będziesz miał/a dostęp do szkiców i rysunków niepublikowanych na głównej stronie a także będę brał pod uwagę Twoje sugestie przy powstawaniu kolejnych odcinków.  Dodatkowo od czasu do czasu przygotowuję moim patronom małe losowanka i rozsyłam im gadżety w postaci koszulek, kubków czy plakatów (z autografem jeśli kto zechce) ;)

Poniżej kilka przykładowych komiksiorków:

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika