Heroes III comic adventures

W Patronite od 21.05.2018

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 980

liczba Patronów: 843

4 patronów
55 zł miesięcznie
3 760 zł łącznie
Rysuję humorystyczne komiksy osadzone w świecie kultowej gry Heroes of might and magic III

O Autorze

Cześć! Nazywam się Grzesiek Molas. Rysuję komiksy i jestem wielkim fanem leciwej, ale wciąż  popularnej gry komputerowej Heroes of might and magic 3. Jakiś czas temu wpadłem na pomysł połączenia tych dwóch pasji i tak narodziła się seria komiksów Heroes III comic adventures.

Wszyscy którzy choć raz zetknęli się z tą grą zgodzą się, że hirołsi stanową wręcz nieskończoną kopalnię tematów, nadających się do przekucia w zabawne komiksowe historyki :)

Niestety w przeciwieństwie do nieskończonych tematów, czas na przyjemnostki jest ograniczony :(( Biorąc to pod uwagę a także moje zboczenie do detali - tempo powstawania nowych odcinków nie jest zawrotne.

Nie łudzę się, że będę z tego zbijał kokosy i rzucę pracę, ale każde wsparcie sprawi, że poczuję bluesa na nowe odcinki. Jeśli zostaniesz moim patronem zaproszę Cię do tajnej grupki na fecbooku Heroes III c.a. Factory , gdzie będziesz miał/a dostęp do szkiców i rysunków niepublikowanych na głównej stronie a także będę brał pod uwagę Twoje sugestie przy powstawaniu kolejnych odcinków.  Dodatkowo od czasu do czasu przygotowuję moim patronom małe losowanka i rozsyłam im gadżety w postaci koszulek, kubków czy plakatów (z autografem jeśli kto zechce) ;)

Poniżej kilka przykładowych komiksiorków:

 

 

 

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!