Hispanico.pl

W Patronite od 11.09.2019

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Hiszpańskie Kubki w stałej ofercie +1 nowy kubek w miesiącu

1 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 000 zł

brakuje

Dzięki osiągnięciu tego celu Hiszpańskie Kubki będą na stałe dostępne w dużych ilościach na Allegro (www.hispanico.pl/allegro). Zamiast okazjonalnej produkcji po kilka sztuk, będziecie mogli kupić je w każdej chwili i w dowolnych ilościach. Dodatkowo będę mogła bardziej skupić się na tworzeniu nowych projektów, dzięki czemu co miesiąc do oferty trafi 1 nowy Hiszpański Kubek, który to Wy wybierzecie podczas głosowania na naszym fanpage’u!

Kolorowe Hiszpańskie Torby

3 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 500 zł

brakuje

Dzięki osiągnięciu tego celu zaczniemy produkcję hiszpańskich toreb miejskich w różnych kolorach (także w czarnym). Torby zostaną wykonane z grubej, wysokiej jakości surówki bawełnianej. Będą pod każdym względem bardziej wytrzymałe, tak aby mogły Wam służyć przez kilka lat. Pierwsze projekty są już gotowe (podgląd tutaj: www.hispanico.pl/kolorowe-torby-patronite). Ich produkcja wymaga jednak większych nakładów finansowych niż w przypadku jasnych toreb. Po osiągnięciu tego celu w ciągu 30 dni na naszych aukcjach Allegro pojawią się pierwsze kolorowe torby!

Aplikacja mobilna Hispánico

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

5 000 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie oddam w Wasze ręce dedykowaną aplikację mobilną pozwalającą zaplanować wakacje w Hiszpanii od A do Z. Jest to innowacyjny projekt, którego nie ma jeszcze ani na polskim, ani na żadnym innym rynku. Stałe wsparcie pozwoli na zaprojektowanie aplikacji, stworzenie jej oprogramowania, uruchomienie oraz rozwijanie tak, aby odpowiadała Waszym bieżącym potrzebom. Aplikacja będzie dostępna za darmo na iOS i Android.
Zostań Patronem