W Patronite od 28.11.2022

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 3116

Liczba Patronów: 3024

Zostań Patronem
Kup na prezent
1 patron
10 miesięcznie
30 łącznie
Na naszej stronie znajdziesz i wystawiasz swoje rzeczy związane ze światem Streetwear'u.

O Autorze

Od kiedy tworzymy?

Nasz projekt trwa już od 2/3 lat, ale dopiero od kilku miesięcy HYPEE ujrzało światło dzienne, jako że działamy w nie licznym gronie to wprowadzanie dla nas nowych aktualizacji jak i funkcjonalności wymaga od nas poświęcenia większej ilości czasu.

Plany co do HYPEE?

Poza ogólnym rozwojem strony, mamy również w planach wprowadzić według nas ciekawe funkcjonalności takie jak np. Achivmenty które będzie można zdobywać za podejmowanie działań na stronie i przez zdobywanie ich w określnej ilości będzie można je wymienić na rabata przy promocji produktu. Dodanie licytacji, widzimy że, brakuje dedykowanego miejsca w którym będzie można zlicytować swoje pary, akcesoria lub ubrania jedynie gdzie się z tym spotkaliśmy to grupy na FB, które i tak zostawiają wile do życzenia w stosunku możliwości w przeprowadzaniu takowych licytacji.

Aplikacja mobilna

Naszym kolejnym krokiem po rozwinięciu strony internetowej jest aplikacja mobilna, dzięki której jeszcze przyjemniej będzie można korzystać patrząc na to że, w głównej mierze sprzedamy czas na telefonach. W  dodatku jeszcze lepiej i szybciej będzie można dostawać informacje z tym co dzieję np. z wystawionych produktem na HYPEE.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika