I Am Prepared

W każdym tkwi głęboko zakorzeniona wola przetrwania, przejawiająca się zwykle dopiero w niecodziennych okolicznościach. Moim celem jest dostarczyć tej woli odpowiednich narzędzi, aby jej działanie było jak najbardziej skuteczne.

O Autorze

Bycie preppersem nie jest wynikiem mody, to bardziej mechanizm ewolucyjny, każący człowiekowi zapewnić sobie bezpieczeństwo w obliczu zagrożenia. Kryzys oznacza chaos i anarchię. Wówczas to zdobyta wiedza i umiejętności mogą oznaczać dla nas przetrwanie. Dążmy do niezależności i zaradności życiowej i pamiętajmy - najmocniejszą walutą w przetrwaniu są dobra materialne, a najcenniejszą wartością rodzina i najbliżsi!

 

 

Idee preppersów są wspólne dla wielu osób, niezależnie od poglądów politycznych czy religijnych, statusu ekonomicznego i wykształcenia. W każdym tkwi głęboko zakorzeniona wola przetrwania, przejawiająca się zwykle dopiero w niecodziennych okolicznościach. Moim celem jest dostarczyć tej woli odpowiednich narzędzi, aby jej działanie było jak najbardziej skuteczne.

 

 

Doświadczenie uczy, że życie w złudnym poczuciu bezpieczeństwa czyni nas bezbronnymi wobec niespodziewanego nieszczęścia, a udawanie, że żadne zagrożenia nas nie dotyczą, może mieć dla nas opłakane konsekwencje.

 

 

Zapraszam do współtworzenia ze mną tego kanału. Chciałbym, byśmy wszyscy byli po prostu zaradni życiowo i potrafili sobie poradzić w sytuacjach, kiedy nie będziemy mogli liczyć na innych. Nie jest to kanał survivalowy, a po prostu informujący o tym, jakie zagrożenia mogą nas spotkać i jak być na nie przygotowanym w taki sposób, by zminimalizować ich konsekwencje.

Dołącz do mnie i pomóż mi budować świadomość społeczeństwa, bo w sytuacji kryzysowej te umiejętności mogą okazać się kluczowe.

Pozdrawiam

Piotr Czuryłło

I Am Prepared

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)