Strefa Patrona:

1

patron

20 zł

miesięcznie

345 zł

łącznie

Miejsce w rankingu Autorów
572
miesięczne wsparcie
677
liczba patronów

  RUGBY NA WÓZKACH! Łamiemy wszelkie bariery i stereotypy, tworzymy wspaniały zespół niesamowitych osób. Wózki inwalidzkie to dla nas nie koniec, to dopiero początek... a sport to nasz sposób na życie!

ZOSTAŃ PATRONEM POKAŻ PROGI

Cele

0%
100%
osiągnięto 2%
cel: 800 zł miesięcznie
brakuje 780 zł
Wyjazd na Puchar Polski Rugby na Wózkach
Pokrycie kosztów transportu naszego sprzętu, zawodników i Staffu. Jeśli na turniej jedzie 8 zawodników to musimy przewieźć 16 wózków (32 koła + 6 zapasu)! Łatwo przeliczyć że jest to ciężar ponad 200 kg no i gabaryty też nie małe. 800 zł to kwota, która pokryje koszt transportu na 1 wyjazd.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 2500 zł miesięcznie
brakuje 2480 zł
Zgrupowanie rugby na wózkach
Zorganizowanie 4 dniowego zgrupowania na Śląsku dla drużyny IKS JEŹDŹCY. Przez 4 dni spędzilibyśmy ok. 32h na hali sportowej wspólnie trenując i dużo grając. Celem naszych przygotowań jest głównie Polska Liga Rugby Na Wózkach, ale też Śląska Liga oraz turnieje towarzyskie. Koszty, które musimy ponieść to wynajem hali oraz wyżywienie dla zawodników i wolontariuszy.
0%
100%
osiągnięto 0%
cel: 10000 zł miesięcznie
brakuje 9980 zł
Wyjazd na zagraniczny turniej do NIemiec
Nasze marzenie! Bo naszym zdaniem warto marzyć! Ten cel to wyjazd na turniej Berndt Best, który odbywa się w Kolonii w Niemczech. Już kiedyś tam byliśmy i zajęliśmy 3 miejsce. Może czas to powtórzyć. Może z Waszą pomocą może się to udać?

O Autorze

Integracyjny Klub Sportowy „JEŹDŹCY”

Rugby na Wózkach! – ta dyscyplina sportu zahipnotyzowała i sprawiła że kilka osób w 2005 roku postanowiło zebrać się razem i stworzyć drużynę, która zmieni ich życie na zawsze. Dzisiaj tych osób jest prawie 30 i wszyscy razem ciężko pracujemy aby osiągać wyznaczone sobie cele.  Zwycięstwa dodają nam skrzydeł i mnóstwo radości, porażki skłaniają do przemyśleń, wyciągania wniosków i motywują do dalszej pracy. Nasz zespół to szaleni, młodzi ludzie zdolni do poświęceń i dźwigania ciężaru obowiązków wynikających z pracy całego zespołu.

Jesteśmy tutaj ponieważ finansowanie sportu osób niepełnosprawnych w Polsce delikatnie pisząc ‘nie wygląda różowo’ i bez wsparcia darczyńców oraz społeczności ciężko jest zapewnić zawodnikom podstawowe zaplecze sprzętowe.

 

Najważniejsze Osiągnięcia

  • 3 miejsce na międzynarodowym drużynowym turnieju ‘Bernd Best’ w niemieckiej Kolonii
  • 4 miejsce w Polskiej Lidze Rugby na Wózkach
  • Organizacja 5 własnych turniejów z udziałem polskich i zagranicznych drużyn
  • Trener naszego klubu jest również trenerem Kadry Polski rugby na wózkach, a 3 zawodników IKS „JEŹDŹCY” zostało powołanych do tejże Kadry i biorą czynny udział w intensywnych zgrupowaniach.

 

Zapraszamy do śledzenia naszych poczynań na stronie internetowej www.jezdzcy.pl oraz na FaceBook

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Facebook

Zostań Patronem

Edytuj Progi

2 zł / miesiąc
patroni: 0
Szału nie ma, piwa za to nie kupisz, ‘na tacę’ nie dasz, ale jeśli lubisz ludzi którzy spędzają wolny czas poza domem i którym się chce to możesz nas wesprzeć dobrym słowem: „podobają mi się, dam im!”

Doceniamy gest i Takim ludziom serdecznie dziękujemy, przybijamy piąteczkę i wspominamy ich przez 24h/7 na naszej stronie internetowej www.jezdzcy.pl
Zostań patronem
5 zł / miesiąc
patroni: 0
Odwieczne pytanie: dużo nie dużo? No to wyobraź sobie, że właśnie zafundowałeś nam drogi Patronie 2 czekolady dla zawodników, które dadzą zastrzyk energii przez całe 3h treningu.

W ramach podziękowania po każdym treningu i zgrupowaniu opublikujemy na naszym FB imię i nazwisko/nick naszego ‘wspomagacza’.
Zostań patronem
10 zł / miesiąc
patroni: 0
To już papier, a papierowe trudniej się wydaje. No to fifty/fifty, do twojego papieru dorzucimy swoje 10 zł i możemy już kupić osprzęt do gry czyli:
- 1 dętkę lub
- Parę rękawic lub
- Wycentrować 1 koło lub
- Kupić 10m porządnej taśmy klejącej do rękawic

Patronów którzy będą nas wspierać regularnie taką kwotą zapraszamy na trening oraz będziemy Was informować emailem o tym kiedy i gdzie będziemy grać w najbliższym miesiącu tak abyście znaleźli chwilę czasu i przyszli nam kibicować!
Zostań patronem
20 zł / miesiąc
patroni: 1
Leży i nie dycha? Dwie dychy! Tyle wynosi składka drużynowa każdego zawodnika. Ze składek kupujemy odżywki, wody, batony energetyczne, żele, a także banany, które są świetnym źródłem potasu (i które zawodnicy bardzo lubią). Są to rzeczy niezbędne dla sportowca traktującego swój trening bardzo poważnie.

Patronów, którzy będą nas wspierać, obdarujemy smyczą, długopisem i ołówkiem z logiem naszego sponsora oraz każdą opcją z progów 2,5,10 zł
Zostań patronem
50 zł / miesiąc
patroni: 0
50! Przeliczmy to na pół roku. 6 miesięcy po 5 dych to 300 zł. Wsparcie taką kwotą pozwala na zakup 2 opon, 4 dętek, 10 par rękawic oraz zapewnia serwis wózka oraz centrowanie kół dla jednego zawodnika. Pół roku spokoju dla jednego "Jeźdźca"!

Patroni, którzy zdecydują się na takie wsparcie uzyskują tytuł honorowego wolontariusza. Zostaje wysłana specjalna umowa wolontariacka wraz z specjalnym pakietem upominków.
Zostań patronem
100 zł / miesiąc
patroni: 0
Król Władysław Jagiełło na papierze. Wsparcie wynoszące 100 zł na miesiąc wiąże się z mianowaniem Patrona zaszczytną funkcją Honorowego Członka Klubu. Obowiązują wszystkie upominki z poprzednich progów oraz specjalna koszulka reprezentacyjna naszego Klubu (do wyboru damska lub męska).
Zostań patronem

Najnowsi Patroni