INDEPENDENT ZIN

W Patronite od 24.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
184 łącznie

Testujemy nowości!

350 zł

52%

osiągnięto

166 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu ułatwi nam zakup gier i oprogramowania do recenzji, dzięki czemu na łamach naszego pisma będzie ukazywać się więcej tekstów o nowych grach. Nasza redakcja będzie mogła podzielić się z wami informacjami w co warto zagrać, a czego unikać zanim zrobią to inni!

Wycieczkowicze

1 000 zł

18%

osiągnięto

816 zł

brakuje

Próg ten pozwoli nam organizować wyjazdy naszej redakcji na różne imprezy dla graczy. Na łamach Independent Zin będą pojawiać się relacje z targów i innych imprez wraz ze zdjęciami. Będziesz mógł także nas spotkać, porozmawiać z członkami redakcji, a w czasopiśmie chętnie opublikujemy zdjęcia z fanami!

Gadżetomania

2 500 zł

7%

osiągnięto

2 316 zł

brakuje

Kiedy osiągniemy ten próg, na stronach naszego czasopisma będziemy publikować testy ciekawych gadżetów dla graczy - pady, klawiatury gamingowe czy myszy. Nasza redakcja po przetestowaniu odpowiednich sprzętów podzielą się wrażeniami z ich użytkowania i powiedzą wam co jest warte uwagi, a co okazuje się zbędnym dodatkiem.

Jesteśmy na papierze!

5 500 zł

3%

osiągnięto

5 316 zł

brakuje

Osiągnięcie tego progu pozwoli nam wprowadzić opcję zakupu papierowej wersji czasopisma!

Zakładamy stronę Independent Zin

100 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Ten próg pozwoli nam założyć i prowadzić stronę naszego czasopisma, a na niej publikować artykuły, które nie trafiły do numerów! Dzięki temu zapewnimy wam jeszcze więcej treści!
Zostań Patronem