INDEPENDENT ZIN

W Patronite od 24.01.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
184 łącznie
Independent Zn to internetowe czasopismo od graczy dla graczy utworzone w 2010 roku. Początkowo zin ukazywał się w formie HTML i skupiał się na wyłącznie na starych grach. Ukazało się 9 numerów. W 2018 roku Independent Zin został reaktywowany w świeżej, lepszej formie!

O Autorze

Independent Zin - czasopismo internetowe tworzone z pasją przez graczy dla graczy!

Zin powstał w roku 2010 i ukazywał się co miesiąc w formie HTML, skupiając się przede wszystkim na starych grach. Ostatecznie ukazało się 9 numerów i w 2011 roku IZ przestał się ukazywać.

W 2018 roku czasopismo zostało reaktywowane w nowej, lepszej formie! Jedną ze zmian jest zmiana formatu na PDF i wprowadzenie możliwości czytania czasopisma online! Zmianie uległa również tematyka pisma i Independent Zin nie skupia się obecnie w takim stopniu na tematyce retro, a na grach ogólnie: od nowości, poprzez darmówki i gry mobilne, na klasyce kończąc! Dzięki takiemu zróżnicowaniu i rozbieżności w tematach opisywanych na łamach naszego czasopisma, każdy może znaleźć treści, które go zainteresują!

Reaktywowany Independent Zin został ciepło przyjęty przez dawnych fanów i zainteresował nowych odbiorców, w tym młode osoby, które na co dzień nie czytają w ogóle czasopism. To dało nam solidnego kopa i motywację, aby z numeru na numer starać się jeszcze bardziej!

Dlaczego Patronite? Do tej pory inwestowaliśmy we wszystko z własnej kieszenie (abonamenty na oprogramowanie, gry, kwestie prawne), mimo iż za nasz wysiłek nie mamy nic poza satysfakcją. Nie chcemy jednak stać w miejscu, zależy nam, żebyśmy mogli rozwijać stale nasz projekt. Dla was, czytelników! To dla was staramy się jak najlepiej wydawać Independent Zin! Wielu czytelników zgłasza różne pomysły i prośby, a nie ze wszystkim jesteśmy w stanie sprostać samemu. Część osób proponowało więc, abyśmy spróbowali właśnie na Patronite, a sam pomysł został też ciepło przyjęty przez redakcję, więc... :)

Zapraszamy do pobierania numerów naszego czasopisma: http://stare.e-gry.net/independent_zin

A także czytania online: https://issuu.com/independentzin

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem