Alina & Grzegorz "Moment" Płaczek

W Patronite od 29.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 708

Liczba Patronów: 766

Zostań Patronem
14 patronów
410 miesięcznie
3 640 łącznie
Alina Płaczek & Grzegorz "Moment" Płaczek Małżeństwo, które od lat fotografuje, tworzy, kocha, dba o świat, trzyma się za rękę i pisze... Prywatnie - rodzice! ;)

O Autorze

Ty my - Alina i Grzegorz. Fotografujemy. Kochamy. Uczymy. Każdego dnia. Na co dzień mieszkamy z daleka od wielkiego miasta. Od lat tworzymy, mocno trzymając się za ręce. Moglibyśmy pisać o dziesiątkach nagród, o setkach reportaży i sesji fotograficznych. Różnych. Tych ślubnych, noworodkowych, portretowych, rodzinnych. Moglibyśmy pisać o ponad 35 krajach, w których fotografowaliśmy i uczyliśmy. Ale dziś nie o tym. Nie czas dziś na marketing. Naszą pasją jest tworzenie. Pisanie. Myślenie. Pomaganie.

Przeszliśmy długą drogę. Pamiętamy chwile, kiedy nie wiedzieliśmy nawet, jak włączyć aparat fotograficzny. ISO to była czarna magia, a ilość błędów, które popełnialiśmy była niezliczona. Dziś nadszedł czas - aby spróbować czegoś nowego. Potrzebujemy czasu, aby móc więcej tworzyć, aby... zostawić po sobie coś więcej, niż zdjęcia. Dla Was! ;)

Ja - Alina - prezentuję swoją miękką, noworodkową, dziecięcą i rodzinną pracę tutaj:
www.wpieluszce.pl
www.wpieluszce.pl/o-mojej-pasji/ - tu więcej o mnie i mojej pasji...

Ja - Grzegorz - prezentuję swoją ślubną i portretową pracę tutaj:
www.moment.com.pl
www.moment.com.pl/o-mnie - tu więcej o mnie i mojej pasji...

"CHCEMY TWORZYĆ DLA CIEBIE NOWE, WARTOŚCIOWE MATERIAŁY FOTOGRAFICZNE & EDUKACYJNE. BEZ POŚPIECHU."

Nie lubimy social media, chociaż... tam jesteśmy. Życie i prawdziwa twórczość to kontakty między ludźmi. Technologia często wypacza obraz. Chociaż niemal wszyscy teraz przeganiają się w liczbach, my wierzymy w inny, realny świat. Moglibyśmy krzyczeć w przekazie, że na Instagramie ja - Alina - mam niemal 29.000 Obserwujących (www.instagram.com/alina.art.photography/), a ja - Grzegorz - ponad 33.000 (www.instagram.com/greg_moment). Ale czy to czyni z nas lepszych? Nie! Mamy takie same pragnienia i marzenia, jak inni miłośnicy fotografii. Chcemy rozpocząć nowy rozdział. Z podniesionymi głowami chcemy tworzyć nadal. Uczyć i edukować. Dzielić się pasją fotograficzną. Stąd nasza decyzja, nowe wyzwanie, które sobie stawiamy oraz prośba o objęcie naszej pasji i twórczości Twoim patronatem. 

Łatwo byłoby napisać, iż nasze Fanpage śledzi sporo fotografów (pewnie nie tylko fotografów...):

www.facebook.com/greg.moment.photography - 40.000 Obserwujących
www.facebook.com/wpieluszcepl - ponad 9.000 Obserwujących.
Ale to nie ma znaczenia... Jest nam miło, ale chcemy tworzyć więcej. Chcemy tworzyć treści niezależne. O fotografii. Nie bojąc się wyzwań. Ale wszystko wymaga czasu i wielu miesięcy pracy. Każda książka przeczytana w kilka dni wymaga długich miesięcy pracy autorów. Każdy kurs online wymaga wielu tygodni i godzin żmudnej pracy. Będzie nam łatwiej z Wami obok.

Czujemy w sercach, że widzimy zbyt dużo, słyszymy zbyt wiele, aby przejść obojętnie wobec... piękna fotografii, pustych haseł i nie zadbać o to, aby Twoja FOTOGRAFIA mogła być za każdym razem na wysokim poziomie. Na najwyższym, na jaki CIĘ stać. 

Nie czas dziś, pisać, że ja - Grzegorz - jestem Ambasadorem marek Nikon, Wacom czy Eizo w Polsce i na świecie. Dziś dobry moment, aby napisać, że wierzymy w jakość i potrzebujemy czasu i Twojego wsparcia, aby móc nadal nieprzerwanie tworzyć i nie sięgać po półśrodki. Chcemy iść nadal obraną ścieżką, aby móc udowodnić, że warto i nasza branża jest warta tego. Nie obiecujemy bezwartościowych postów i jałowych dyskusji. Stawiając czoła obecnym wyzwaniom, chcemy skupić się na merytoryce i tworzyć dla Ciebie.

Stawiamy przed sobą nowe wyzwania! Wciąż fotografujemy, tworzymy, piszemy. Kursy online (online.szkolaobrazu.pl) to dla nas nowość. Chcemy nadal tworzyć książki i materiały edukacyjne dla CIEBIE. Bez kompromisów. Dołączysz? 

"CHCEMY POMÓC NASZEJ BRANŻY POPRZEZ TWORZENIE MATERIAŁÓW I KSIĄŻEK. WSZYSTKO WYMAGA CZASU, ALE... FOTOGRAFIA JEST TEGO WARTA."

Nie obiecujemy kolejnej grupy na FB - jest ich pełno. Słyszeliśmy o nich dużo w ostatnich latach podczas naszych spotkać w Akademii Nikona i Szkole Obrazu. Wierzymy w inny sposób zdobywania wiedzy. Dajemy Ci słowo, że spod naszych skrzydeł będą wychodzić nowe, wartościowe dla Ciebie treści. Ale to wymaga czasu... i Twojego wsparcia. Zmieniamy w obecnej rzeczywistości nasze codzienne nawyki i tworząc - stajemy w obronie naszej fotograficznej branży. No i oczywiście przygotowaliśmy wiele niespodzianek dla naszych Patronów!

DZIĘKUJEMY !!! 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Mecenasi

Mecenas: Piotr Kotus

Polecamy autorski kalendarz charytatywny na 2021 rok!

Zebrane pieniądze idą na dzieciaki !!!

Szczegóły na: https://www.facebook.com/tomasz.kotus

Mecenas: Waldemar Żukowski

Szczegóły na: https://www.facebook.com/myviev

 

 

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Joanna Fangrat
Joanna Fangrat
20 zł miesięcznie
Waldemar Zukowski
Waldemar Zukowski
50 zł miesięcznie
Ewa
Ewa
30 zł miesięcznie
Mariusz Kaczmarek
Mariusz Kaczmarek
10 zł miesięcznie
Mateusz Siestrzeńcewicz
Mateusz Siestrzeńcewicz
20 zł miesięcznie
Szczęśliwy Tomasz
Szczęśliwy Tomasz
90 zł jednorazowo