Piotr Gierwatowski

W Patronite od 15.04.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 966

liczba Patronów: 469

14 patronów
91 zł miesięcznie
172 zł łącznie

tablet graficzny jak również magiczny

3 000 zł

5%

osiągnięto

2 828 zł

brakuje

No to teraz jestem ustawiony! Wszystko to dzięki Tobie! Nie martwiąc się o finanse mogę więcej czasu poświęcić na rysowanie catowickich kotów :) Moje rysunki nadal powstają nieco "analogowo" ale z Twoją są realne szanse by zebrać 3000 zł i kupić jakiś wypasiony, potrafiący nieźle zaczarować, tablet graficzny, który pomoże mi zapanować nad niespornymi kotami ;)

Nowy komp

4 000 zł

4%

osiągnięto

3 828 zł

brakuje

Zakładając, że udało mi się ogarnąć wypaśny tablet graficzny teraz pora na to by znaleźć mu towarzystwo. Co by było gdybym dysponował super szybkim i ogarniętym komputerem, który jeszcze szybciej poskłada kocie obrazki i wyśle je czym prędzej na catowickie social media ;) Pomóż mi zrealizować kolejny koci cel ;)

kurs grafika magika

7 000 zł

2%

osiągnięto

6 828 zł

brakuje

Tablet i nowy komp to już poważna artyleria! Teraz trzeba się tylko tym orężem nauczyć posługiwać! Do tej pory szło mi całkiem nieźle, rysunki się podobają, nie wyglądają najgorzej ale przecież może być jeszcze lepiej! Co Wy na to gdybym odbył jakiś profesjonalny kurs grafika? Nowy ja tworzyłbym jeszcze wspanialsze kocie rysunki! Koci fani, pomożecie? :)