Filip Krawański

W Patronite od 13.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1636

liczba Patronów: 1833

1 patron
25 miesięcznie
50 łącznie

Napewno będę spał spokojniej

1 000 zł

miesięcznie

2%

osiągnięto

975 zł

brakuje

1000 zł to kwota jaka mi wystarczy żebym spał trochę spokojniej mimo tego że obecnie nie wykonuje żadnego zawodu a coś do gara trzeba włożyć. Utrwali mnie to w tym aby gonić za tym projektem a nie porzucać go na rzecz utrzymania się. Dziękuję wam wszystkim bardzo serdecznie!

Stabilność

2 000 zł

miesięcznie

1%

osiągnięto

1 975 zł

brakuje

Dzięki tej kwocie nie będę musiał już martwić się o jutro i będę mógł pełną parą brnąć w ten projekt! Tutaj pewnie już zaczną się co jakiś czas pojawiać usprawnienia sprzętu aby lepiej się wam mnie odbierało.

Wygoda

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

2 975 zł

brakuje

Marzę o dniu w którym ten cel zostanie osiągnięty. Jeżeli dokładasz się w jakimkolwiek stopniu do tego abyśmy go osiągnęli to bardzo serdecznie i z całego serca ci za to dziękuję! Tutaj już będę mógł spokojnie zacząć odkładać na częstsze ulepszenia sprzętu, w tym kosztownego PC'ta potwora który pomoże mi wypompować dla was najwyższej jakości materiały na YouTube oraz streamy w najwyższej jakości na Twitch'u!

Marzenie

4 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 975 zł

brakuje

Nie będę musiał się już przejmować kosztami, rachunkami za mieszkanie i za wszystkie media niezbędne do oddawania się temu projektowi. Teraz zdecydowanie będę mógł się oddać mojej pasji którą jest tworzenie materiałów i gry komputerowe. Z tym celem na pewno dodatkowo zacznę prace nad jakimiś dodatkowymi projektami aby wzmocnić mój kanał o jeszcze większą różnorodność! Wielkie dzięki!

Marzenie +

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 975 zł

brakuje

Najwyższy cel i marzenie każdego kto pragnie przekuć swoje hobby czy pasję w realną pracę która wyżywi jego rodzinę. Kwota 5000 zł/miesięcznie pozwoli mi spędzić trochę gotówki na kogoś kto ściągnie trochę brzemienia edytowania materiałów z moich barków i tym samym pewnie przyczyni się to do większej ilości materiałów na kanale! Wyjazdy na imprezy związane z grami i spotkania z fanami macie wtedy też jak w banku! Nie jest to mała kwota, w momencie pisania tego nawet nie jestem w stanie stwierdzić czy osiągniemy którykolwiek z tych pułapów, ale będę próbował! I mam nadzieję, że wy będziecie próbowali razem ze mną! Żebym z dźwięczną radością i uśmiechem na twarzy mógł powiedzieć kolejne "Do usłyszenia w kolejnym materiale!"
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni