Filip Krawański

W Patronite od 13.08.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie: 1636

liczba Patronów: 1833

1 patron
25 miesięcznie
50 łącznie
Ciekawostkowy Warzywniak tworzy materiały związane z grami komputerowymi wszelkiej maści i kulturą otaczającą te sferę zainteresowań. W tym: top listy gier i tematyki związanej z grami (speedrun'y, stream'y, osobistości ze świata gier czy też ich wytwórnie); recenzje ; dokumentalne filmy o grach.

O Autorze

Witajcie! Nazywam się Filip Krawański, w sieci lepiej znany pod pseudonimem Mazgamer lub CiekawostkowyWarzywniak. Jestem absolwentem filologii angielskiej, choć moja miłość do języka angielskiego wzięła się raczej z tego, że odblokowało mi to drogę do cieszenia się wieloma mediami które nigdy nie zostały przetłumaczone na nasz ojczysty język :P . Prowadzę kanał na portalu YouTube poświęcony tematyce gier multimedialnych, z naciskiem na produkcje typu "top listy". Nigdy nie myślałem, że będę na tej stronie, pisał ten post, ani że w ogóle będę się starał o taki żyjący kanał na YouTube. Ale zachęcili mnie do tego moi wierni fani. Otóż zacząłem ten kanał kompletnie hobbistycznie, i porzuciłem go gdy moje obowiązki na uczelni wymagały mojej pełnej uwagi. Gdy wróciłem po paru miesiącach zastałem masę komentarzy które domagały się mojego powrotu, co kompletnie mnie zaskoczyło, nigdy nie sądziłem że ktoś zainteresowałby się moimi materiałami! Jestem dozgonnie wdzięczy tym którzy mnie zachęcili by podjąć kroki w kierunku zrobienia z tego hobby mojego źródła dochodu.

Ciekawostkowy Warzywniak tworzy materiały związane z grami komputerowymi wszelkiej maści i kulturą otaczającą te sferę zainteresowań. W tym: top listy gier i tematyki związanej z grami (speedrun'y, stream'y, osobistości ze świata gier czy też ich wytwórnie); recenzje i w miarę z rozwojem kanału chciałbym dodatkowo pracować nad materiałami dokumentalnymi wykraczające długością poza standardy mojego kanału na temat moich ulubionych gier komputerowych i tym co sprawiło, że mam o nich tak duże mniemanie. 

Cóż ja takiego w takim razie planuje? Chcę robić toplisty w tematach związanych z grami tak jak do tej pory, gdzie według własnego uznania i propozycji moich widzów rankinguje gry, przytaczam śmieszne wpadki ze świata gier i otaczającego go świata youtuberów i streamerów. Oraz ewentualnie chciałbym poświęcić się projektom pełnym pasji które zajmą mi tygodnie a nawet miesiące do zrealizowania, oczywiście w tle, priorytet biorą toplisty. Na czym miałby polegać te projekty? Chcę stworzyć materiały dokumentalne poruszające tematy filozofii, moralności, innowacji i co tylko innego przyjdzie mi do głowy związane z moimi ulubionymi grami oraz twórcami gier, jako że niektórzy z nich mają historie które warto nagłośnić!

Oto próbka materiałów z których jestem najbardziej zadowolony:

 

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem
Najnowsi Patroni