W Patronite od 30.10.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1371

Liczba Patronów: 1768

Zostań Patronem
3 patronów
Piękniejsza kuchnia Twitcha

O Autorze

Cześć! :)
Witam na mojej małej przestrzeni na wielkim Patronite!
Zapraszam Cię do uczestniczenia w moim życiu i pomagania mi w tworzeniu czegoś naprawdę fajnego. 
Jeśli cenisz sobie naturalność, nietuzinkowość, pociągającą energię i dobrą zabawę-Mój Patronite czeka na twoje odwiedziny!
Możesz poznać mnie bliżej w serwisie Twitch http://www.twitch.tv/delikate25, gdzie codziennie w mojej kuchni cieszę oczy widzów nie tylko przygotowywanymi przeze mnie potrawami.
Wspierając kulturę na swoim kanale również czytam na głos książki, a czasami po prostu siadam z dobrym drinkiem dobrze się bawię online :)
Chcesz mi się przyjrzeć jeszcze bliżej? Ig: http://www.instagram.com/delikate25_on_twitch/
Do zobaczenia! :)))


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Anonimowy patron
Próg: 100 zł
Hubert
Hubert
Próg: 20 zł
Piotr Rolewicz
Piotr Rolewicz
Próg: 100 zł