W Patronite od 06.11.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1539

Liczba Patronów: 1721

Zostań Patronem
3 patronów
75 miesięcznie
755 łącznie
Cześć, nazywam się Dominika ale wszyscy mówią do mnie Sugar Queen. Od kilku lat prowadzę firmę Domo Bake. Czym się specjalizuje? Jestem cukiernikiem, robię słodycze na zamówienie, prowadzę warsztaty, tworze przepisy czyli krótko mówiąc osładzam ludziom życie.

O Autorze


Cześć, nazywam się Dominika chociaż wszyscy mówią do mnie Domo Bake. 
Kim jestem? Jestem cukiernikiem, samoukiem. 
Czym się zajmuję? Prowadzę warsztaty cukiernicze, tworze przepisy, wydałam swój eBook pt „Przepisy prosto z dżungli”, realizuje zamówienia na wszelakiego rodzaju czyli w skrócie mogę powiedzieć, że osładzam ludziom życie.
Co planuje zrobić w przyszłości?
Chciałabym wydać drugi eBook tym razem z miejskiej dżungli, na który czeka wiele z Was oraz nakręcić pilotażowe odcinki mojego cukierniczego programu na YouTube. Co będzie dalej? 
Zobaczymy co dobrego przyniesie mi los.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika