Zuzanna Kołacz-Kordzińska

W Patronite od 19.06.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 785

Liczba Patronów: 629

Zostań Patronem
18 patronów
349 miesięcznie
2 536 łącznie

cotygodniowa relaksacja on-line

400 zł

miesięcznie

87%

osiągnięto

51 zł

brakuje

Ta kwota umożliwi mi regularne, cotygodniowe przygotowywanie i przeprowadzanie grupowej relaksacji on-line - to bardzo lubiana aktywność przez uczestniczki grupy! (chcesz się przekonać? zajrzyj do wizytówki, gdzie umieściłam opinie)

wsparcie graficzne

1 000 zł

miesięcznie

34%

osiągnięto

651 zł

brakuje

To jest to, czego wciąż mi brakuje! Profesjonalne wsparcie graficzne, które sprawi, że materiały, które przygotowuję, a także te, które będziesz dostawać ode mnie w prezencie, będą naprawdę piękne i profesjonalne!

opracowywanie merytoryczne materiałów, live'ów, wpisów

1 500 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

1 151 zł

brakuje

Przygotowywanie materiałów i wpisów, odpowiadanie na pytania, dbanie, by w grupie pojawiały się treści oparte o aktualne dane - to wszystko wymaga mojej ciągłej pracy, dokształcania, brania udziału w kursach, kupowania książek. Zawsze chcę wspierać nie tylko empatycznie, ale również rzetelnie. Dlatego też, potrzebuję znaleźć czas na rozwój, by wspierać uczestniczki grupy zawsze aktualną wiedzą i umiejętnościami na najwyższym poziomie.

funkcjonowanie grupy "Ciąża, poród i połóg w mocy"

1 500 zł

miesięcznie

23%

osiągnięto

1 151 zł

brakuje

By ta grupa, która daje tyle wiedzy i wsparcia przyszłym i młodym mamom, mogła nadal istnieć i funkcjonować na tak wysokim poziomie jak dotychczas, potrzebne jest nam wsparcie. Dzięki Twojemu wsparciu będę mogła regularnie moderować grupę, odpowiadać na pytania, organizować spotkania ze specjalistami, czuwać nad porządkiem i atmosferą, by grupa funkcjonowała zgodnie z ustalonymi zasadami.
Zostań Patronem