DRZEWIŃSKI O FOTOGRAFII

W Patronite od 02.03.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 382

Liczba Patronów: 437

Zostań Patronem
32 patronów
1 010 miesięcznie
3 369 łącznie
DRZEWIŃSKI O FOTOGRAFII - to autorska seria webinarów oraz spotkań na żywo o fotografii, sztuce i estetyce życia. Jeżeli interesuje się i pociąga piękniejsza strona rzeczywistości, to zapraszam!

O Autorze

Kim jestem?

Nazywam się Tomek Drzewiński. Jestem fotografem, autorem ponad 1000 sesji do polskich i zagranicznych czasopism, absolwentem nowojorskiej Parsons School of Design, założycielem projektu edukacyjnego OOF Academy, wykładowcą i propagatorem miłości do fotografii i jej kuzynek i kuzynów: malarstwa, rzeźby, architektury, urbanistyki, muzyki, reklamy i całej reszty naszej rodzinki, którą niektórzy nazywają Sztuki Piękne. Sztuki Brzydkie to inna rodzina, ale z nią też czasami się konfrontuję. 

Działam niezależnie od instytucji kultury, ministerstw czy galerii. To pozwala mi być obiektywnym w moich poglądach i przekazywanych treściach. 

Projekt O FOTOGRAFII

W 2014 roku założyłem na Facebook'u profil O FOTOGRAFII. Początkowo głównie pisałem o fotografii, ale ponieważ wolę mówić, niż pisać, to zacząłem też realizować spotkania na żywo (gościnnie w Faktycznym Domu Kultury w Warszawie), a potem online.

Do tej pory zrealizowałem 36 spotkań na żywo oraz w internecie.

Dlaczego i do czego potrzebuję właśnie Ciebie?

To proste. Od jakiegoś czasu angażuję coraz więcej czasu, żeby dostarczać nam wszystkim wartościową, rzetelną i sprawdzoną wiedzę na temat fotografii i innych sztuk. Im więcej poświęcam czasu projektowi O FOTOGRAFII, tym mniej mam czasu na inne działania przynoszące $.

Jeżeli uważasz, że to co robię w ramach O FOTOGRAFII ma sens i chcesz wesprzeć nasz wspólny projekt, to zapraszam Cię do zostania jedną lub jednym z jego PATRONÓW.

Magiczne słowo

Dziękuję.


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Maciej Lotkowski
Maciej Lotkowski
Próg: 50 zł
Anonimowy patron
Próg: 30 zł
Michał Jaworski
Michał Jaworski
Próg: 20 zł
Magdalena Zaloga
Magdalena Zaloga
Próg: 30 zł
Andrzej Koton
Andrzej Koton
Próg: 50 zł
Mateusz Radomyski
Mateusz Radomyski
Próg: 30 zł