Ekwipunek Dźwigany Codziennie

W Patronite od 29.03.2019

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 116

Liczba Patronów: 156

Zostań Patronem
112 patronów
3 520 miesięcznie

Bushcraft to nie koniec drogi...

6 500 zł

miesięcznie

54%

osiągnięto

2 980 zł

brakuje

W życiu nie pomyślelibyśmy, że nadejdzie taki czas. W poprzednim celu słowo się rzekło - część kanciapy już została wydzielona na studio, jego wyposażanie właśnie trwa! Mając Wasze wsparcie, możemy większość czasu poświęcać na naszą relację z Wami. Na wspólne pasje, choćby nagrywanie precyzyjnych tutoriali "skórzanych", przygotowywanie do nich szablonów, aby każdy, chcący spróbować swoich sił mógł w łatwy i przyjemny sposób rozpocząć swoją przygodę ze skórą obchodząc początkowe trudności. Będziemy mieli czas na poważniejsze projekty warsztatowe z naszej podstawowej kategorii, ale nie tylko. Mamy nadzieję, że uda się również uruchomić serię "knifemakingową", wymaga to nakładów, czasu i pracy. I jeszcze więcej czasu... Chcemy się rozwijać i chcemy to robić wspólnie z Wami. Poważnie myślimy też o drugim kanale na YT, na który moglibyśmy tworzyć treści mieszczące się w naszych zainteresowaniach a niekoniecznie związane z turystyką, bushcraftem czy sprzętem. Fotografia, filmowanie, elektronika, majsterkowanie, nietypowe ojcostwo, codzienne sprawy i walka o to, by nasz biedny świat nie zwariował do końca... pewnie i tak to zrobimy, ale z Waszą pomocą będzie o wiele łatwiej i na pewno weselej!

Pracujemy nad jeszcze jedną sprawą - lasy państwowe swoją drogą, ale może uda się zmajstrować siatkę miejsc przyjaznych bushcrafterom, stworzoną z naszą pomocą przez ludzi dysponujących odpowiednimi miejscami ? Prywatnymi, bezpiecznymi, gdzie będzie można śmiało ruszyć z żoną, dziećmi lub kumplami, jednocześnie nie wydając na to majątku i ciesząc się spokojem na łonie natury, w naszym stylu. Ta praca także trwa a Wy możecie nam w tym pomóc. Nie musimy osiągnąć 100% tego celu - i tak będziemy robić wszystko, aby te plany zostały zrealizowane w 110 % :) Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Wam wszystkim - nie da się powiedzieć, ile to wszystko znaczy i jaką jest motywacją.

Bo w tym cały jest ambaras, by choć kilku chciało naraz!

1 500 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Dla kogoś może to być niewielka kwota. Dla nas jest duża, ale przede wszystkim bardzo cenna - ponieważ osiągnięcie tego celu pozwoli nam na wygospodarowanie części czasu w tygodniu, by móc rozwijać kanał oraz poszerzać tematykę. Poszukiwanie ciekawych miejsc, planowanie, czasami załatwianie formalności czy wymyślanie projektów - to wszystko wymaga czasu, którego najczęściej brakuje. Wreszcie moglibyśmy publikować regularnie. Wsparcie nie ma nam zapewnić pieniędzy na zakup sprzętu do nagrywania, montażu itp. - sprzęt mamy, a nasze cele mają dużo większe znaczenie niż zakupy. Chcemy dostarczać Wam ciekawych treści, pokazywać ciekawe formy spędzania czasu a jednocześnie inspirować, Byście nie ograniczali swych pasji do YouTube.

Najpierw masa, potem rzeźba!

3 000 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przecież to jest PENSJA!!! Tę masę już można rzeźbić! Mając wsparcie miesięczne tej wielkości mamy ogromne pole manewru. Po pierwsze będziemy mogli w końcu pomyśleć o rozwoju EDC Campa i przygotowaniu go na zajęcia z dzieciakami czy spotkania z dorosłymi. Nasza społeczność, czyli Wy - domaga się zlotów, bardzo chcielibyśmy aby odbywały się one o każdej z czterech pór roku - ale to wszystko trzeba organizować w czasie aktualnie przeznaczonym na pracę zawodową. Zaangażowanie w zarażanie młodych naszą szajbą też wymaga czasu: na przygotowania, tankowania, jeżdżenia, często zakupu materiałów edukacyjnych i pomocniczych, na szczęście jadąc gdzieś noclegi mamy najczęściej darmowe :D Rozpoczęliśmy długą i żmudną pracę nad tym, aby wreszcie było u nas normalnie, czujemy że musimy zaangażować się w zmiany, których owocem będzie zmiana przepisów dotyczących biwakowania - aby móc w końcu legalnie uprawiać wspólną pasję i styl życia. Nie tylko dla siebie czy własnych dzieci, ale dla wszystkich zainteresowanych oraz przyszłych pokoleń. Ten kamyk już się toczy, ale potrzeba jeszcze masy pracy i czasu, by spowodował lawinę. Wspólnie możemy wiele, w naszej kanciapie cała ściana obwieszona jest dowodami na to, że z Wami możemy wszystko. Jeśli uda się osiągnąć ten cel, razem będziemy mieć wreszcie szansę realnie coś zmienić.
Może uda się też regularnie nagrywać wypady w ciekawe miejsca i promować niedoceniane regiony naszego kraju? Może wreszcie uda nam się zrealizować marzenie i nagrać serię o Polskich Parkach Krajobrazowych lub zacząć jeździć do Was, pokazywać Was i wasze regionalne, formalne lub nieformalne grupy, Wasze miejsca, Wasze spojrzenie na bushcraft, albo Wasze pasje czy rzemiosło...? Pomysłów jest mnóstwo - tylko wciąż brakuje czasu... Jeśli się uda - w kolejnym celu będą już rzeczy bardzo poważne, m.in. będziemy mogli dołożyć do naszego kanału regularne filmy instruktażowe z szycia skóry czy poważne projekty warsztatowe. Oby się udało! :)
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Bartłomiej Cebulski
Bartłomiej Cebulski
50 zł miesięcznie
Wilczyca
Wilczyca
10 zł miesięcznie
Paweł Łusiak
Paweł Łusiak
20 zł miesięcznie
Fallen YoDa
Fallen YoDa
10 zł miesięcznie
Tadeusz Jakliński
Tadeusz Jakliński
30 zł miesięcznie
santak89
santak89
30 zł miesięcznie