HYPEWORLD TV

W Patronite od 02.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
105 łącznie
Dzień dobry, nazywam się Jefim, tworzymy telewizje w nowej jakości. Zaczęliśmy od program modowego [ * SHOW ME YOUR OUTFIT * ]. Zdecydowanie stawiamy na wyjątkową jakość wizualną i merytoryczną. W planach mamy uruchomienie 2 nowych programów o tematyce mua oraz motoryzacji. Dlatego Was potrzebujemy!

O Autorze

Siemka, WE ARE HYPEWORLD TV. Jesteśmy ekipą ludzi kreatywnych z różnymi pasjami. Tworzymy wysoko jakościowe treści na YouTube. Zaczęliśmy od programu modowego [ * SHOW ME YOUR OUTFIT * ], ale nie mamy zamiaru się zatrzymywać. Naszym celem jest uruchomienie kolejnych dwóch programów o tematyce MUA oraz motoryzacyjnej, właśnie dlatego potrzebujemy Twojego wsparcia!

Na chwile obecną dynamicznie się rozwijamy, w ciągu dwóch miesięcy zyskaliśmy 6 tyś nowych subskrypcji na youtubie, jak na całkowicie świeży kanał jest to imponujące. A także założyłem nowego instagrama, który urósł od 0 do 6 tyś. Tak samo Tik Tok zyskał 60 tyś. Nowych obserwujących. Chcemy stałe rozwijać kanał i całkowicie się na tym skupić, żeby wypuszczać dużo wartościowych programów. Właśnie dlatego założyłem Patronite, żebyśmy się mogli cieszyć robieniem tego, co lubimy i przedewszystkim dzielić się z Wami Nasza zajawką!

 

 

WSPIERAJĄC NAS MOŻESZ PRZYCZYNIĆ SIĘ DO ROZWOJU NAJLEPSZEGO KANAŁU NA YT

PIECE AND LOVE

🕷❤️🕷


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem