Improwizowane Poniedziałki

W Patronite od 27.10.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1656

Liczba Patronów: 2412

Zostań Patronem
1 patron
60 miesięcznie
600 łącznie
Już od 2011r. odczarowujemy poniedziałki, grając wieczorami komediowe spektakle dla sporej publiczności! Jesteśmy grupą ludzi, których połączyła nieprzeciętna wyobraźnia i zaraźliwe poczucie humoru. Improwizujemy na żywo, na oczach wrocławskiej publiczności.

O Autorze

Czym jest impro?

Wy dacie nam sugestię, a my na jej podstawie stworzymy komediowy spektakl. Improwizacja to sztuka tworzenia scen i skeczy na żywo, bez wcześniejszego przygotowania. To, co wydarzy siędanego wieczoru, wydarzy się po raz pierwszy i ostatni. Nikt z nas nie wie, jak potoczy się akcja ani jak skończy się scena. Ale wiemy jedno: zaserwujemy rozrywkę pełną emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji!

 

Nasze dokonania

Regularnie, w każdy poniedziałek o godzinie 19:00 gramy improwizowane spektakle komediowe. Jesteśmy głównymi organizatorami cyklicznych wydarzeń charytatywnych o nazwie Charytatywny Wieczór Impro. Graliśmy improwizowany spektakl na Festiwalu Poezji Silesius i współpracujemy z Międzynarodowym Festiwalem Kryminału, dla którego improwizujemy kryminały. 

Tworzymy eventy specjalne, między innymi event o nazwie Impronoc Wiosenna. Wielokrotnie naszym występem uświetnialiśmy Galę Szlachetnej Paczki. Mamy za sobą wiele występów gościnnych i wyjazdowych, między innymi w Oławie i Ostrowie Wielkopolskim.
 
Współpracujemy z czeską grupą improwizacji Paletaci, dzięki czemu występowaliśmy także za granicą,
Między innymi na Międzynarodowym Festiwalu Open Air Hradec Králové

Graliśmy na Dolnośląskim Festiwalu Improwizacji - DOLi.

Od 2018 roku prowadzimy kursy improwizacji teatralnej o nazwie Improwerek.

 

Co dalej? Czyli czemu tu jesteśmy

Pandemia zatrzymała nas w naszych domach, ale nie zatrzymała naszych pasji! Chcemy kontynuować nasze spektakle w przestrzeni online! Poszukujemy wsparcia tak by co tydzień dostarczać wam ogromną dawkę humoru :) Planujemy dalej przedłużać weekendy o jeden dzień dłużej — w każdy poniedziałek o 19:00!


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika