Izrealia - Agata Tarnowska

W Patronite od 28.12.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 374

Liczba Patronów: 513

Zostań Patronem
26 patronów
1 011 miesięcznie
4 087 łącznie
Izrealia powstało w kwietniu 2020 roku, czyli na początku końca świata. To wtedy zaczęła się moja największa pasja, czyli pokazywanie Wam wszystkich odcieni życia na Bliskim Wschodzie.

O Autorze

🔥W 2020:
Oglądaliście mnie 94 127 godzin 😮

Filmy zyskały 825 tysięcy wyświetleń 🤩
Daliście ponad 36 tysięcy łapek w górę 👍
Odpowiedziałam na 4087 Waszych komentarzy 🙏


Kiedy w 2020 roku świat się zatrzymał, zrodziła się moja pasja. Izrealia to nie tylko YouTube. To też Facebook, Instagram, wkrótce podcasty oraz moja relacja z Wami. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej publiczności. Prywatne wiadomości i odpowiedzi na ponad 90 procent komentarzy to właśnie więź, którą wspólnie udało się nam zbudować. Ta więź stworzyła społeczność kilkunastu tysięcy osób - Izrealio-maniaków (tak, wiem - język się plącze, ale cieszcie się, że nie musicie się uczyć hebrajskiego ;))

Zespół Izrealia...

Chciałoby się powiedzieć, że składa się z jednej osoby i pewnie zdziwi Was fakt, że tak naprawdę to tysiące ludzi. Żaden film, żaden post i żadne zdjęcie nie powstałoby gdyby nie WY! 🙏 Tak, sama nagrywam, sama montuję i sama prowadzę social media, ale co najmniej połowa tematów to właśnie Wasze pomysły! Przecież gdybyście nie dmuchali mi w skrzydła, to daleko bym nie poleciała ;) i spadła gdzieś w okolicach Morza Martwego... 

Kanapowce też wychodzą na światło dzienne...

🤗 W czym pomagasz wspierając mój kanał? Po pierwsze, najprostsze, w jego istnieniu. Dla kanału ograniczyłam swoją aktywność zawodową do minimum, a Izrealia wypełnia moją każdą wolną chwilę. Jeśli nie fizycznie, to kłębiąc się w mojej głowie. Każda podróż po Izraelu kończy się tak, że nadgarstki bolą od trzymania kamery (czytaj telefonu), bo... "Muszę to nagrać i pokazać widzom!". A skoro o podróżach mowa, planuję ich więcej, a że Izrael ceni się nie niżej niż Nowy Jork, to nie jest łatwo...💰 Ale zobacz moją kreatywność! 5 minut od ''normalnego'' i nowoczesnego miasta, w którym mieszkam jest...to:

A to podobno Polacy są dziwni...

Ale...że czym nagrywasz? 🙃


🙃 Tak, dobrze widzicie i nie, nie zapomnieliście okularów. Do dziś nagrywam telefonem, chociaż trzeba przyznać, że jakość nie różni się tak bardzo od wielu kamer! 
W mikrofon zainwestowałam całe 100 złotych jakoś po ósmym odcinku, kiedy z mojego ekranu wylewały się rzucane przez Was pomidory 🍅. Tak czy siak, skoro zaczynam podcasty, ten krawatowy będzie musiał się schować i ustąpić miejsca czemuś, co nie będzie wymagało od Was trzymania telefonu przy głowie niczym krótkofalówki. 
No i...ściąganie nielegalnych gier i muzyki...te czasy się skończyły. Jeśli dorosłeś, to wiesz, że nie jest to fajne. Każda ścieżka dźwiękowa we vlogach, dodatki to thumbnailów (miniaturek), program do montażu to dodatkowe, często comiesięczne koszta. Dla mnie każdy widz jest równy, ale jeśli masz ochotę tworzyć ze mną Izrealia - nawet nie wiesz, ile to dla mnie znaczy. 🙏


Patroni Sięgają Wyżej💚


💚 Dajecie od siebie tak dużo! Wsparcie, ciepło oraz konstruktywną i niezbędną do samorozwoju krytykę. Moim marzeniem jest dawać Wam jeszcze więcej! Wspierając mnie na Patronite otrzymujesz (zależnie od progu wpłaty):

 • Dostęp do Zamkniętej Grupy na Facebooku 
 • Przedpremierowy Dostęp do Odcinków
 • Dostęp do Dodatkowych Materiałów tylko dla Patronów
 • Dostęp do Nauki Hebrajskich Słówek
 • Dodanie Twojego Nazwiska do listy Współtwórców Kanału Izrealia ukazującej się w opisach filmików (tylko jeśli sobie życzysz, możesz wybrać wsparcie anonimowe)
 • Dla wspierających najmocniej Prezent 🎁

Pamiętaj!

🙏 Niezależnie od kwoty wsparcia jesteś niezastąpionym współtwórcą lub niezastąpioną współtwórczynią Izrealiów! 💪 Doceniam każdą złotówkę i mam nadzieję zwracać ją w terabajtowych "dolarach" :) (szekle są mało warte...) Dobrze, że jesteś. ❤️

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
 • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
 • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
 • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
 • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
 • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
 • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Adam Walczak
Adam Walczak
38 zł miesięcznie
Anonimowy patron
9 zł miesięcznie
Anonimowy patron
10 zł miesięcznie
Jacek Zielonka
Jacek Zielonka
19 zł miesięcznie
Krzysztof Kozik
Krzysztof Kozik
10 zł miesięcznie
Szymon U
Szymon U
10 zł miesięcznie