Katalońska Barcelona

Katalońska Barcelona to strona, którą wspólnymi siłami prowadzimy na facebook'u. Zrzesza ona mnóstwo sympatyków piłkarskiej FC Barcelony i nie tylko. Na naszej stronie znajdziesz najnowsze informacje dotyczące Barcy ale także nasz autorski podcast, oraz wiele transmisji na żywo. Visca el Barca!

O Autorze

Katalońska Barcelona

Nasza strona to efekt połączenia pasji i determinacji naszych redaktorów, do FC Barcelony. Wszyscy nasi redaktorzy to osoby, które z wielką pasją poświęcają swój czas aby podzielić się wiedzą z innymi sympatykami "Blaugrany". Obecnie nasza strona posiada 9 pracowitych redaktorów, ale liczymy że wraz z upływem czasu ta liczba będzie tylko rosnąć.

Nasze dokonania

Nasza strona istnieje naprawdę długo. W ciągu kilku lat zdołaliśmy zebrać 23 tys. polubień na naszym Facebook'u. Jak dotąd na stronie publikowaliśmy mnóstwo ciekawostek oraz świeżych informacji na temat Barcy. Przez ostatnie lata współpracowało z nami ponad 20 redaktorów, którzy codziennie dostarczali naszym obserwatorom ogromną dawkę informacji. 

Co dalej?

Obecnie nasza strona doszła do momentu, kiedy trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie co dalej? Dla nas to proste. Rozwój to dla nas słowo klucz. Chcemy aby nasza strona stawała się coraz bardziej profesjonalna. W najbliższym czasie planujemy odpalić serię cyklicznych transmisji na żywo, w których nasi redaktorzy będą omawiać najważniejsze informacje oraz odpowiadać na nurtujące was pytania. Oprócz tego w planie mamy także autorski podcast. Coś co pozwoli wam wzbogacić swoją wiedzę na temat bieżących ale też tych trochę starszych wydarzeń dziejących się w FC Barcelonie.

Pomoc 

Te wszystkie rzeczy wiążą się oczywiście z kosztami, które trzeba ponieść w przypadku produkcji tego rodzaju treści, chcemy abyśmy z waszą pomocą mogli zmienić naszą stronę z amatorskiego czynu dziennikarskiego w prawdziwą kopalnię wiedzy konkurującą nawet z telewizją. Wierzymy, że wasza pomoc pomoże nam zakupić odpowiedni sprzęt, oraz ułatwi nam zatrudnienie odpowiednich specjalistów, którzy pomogą nam w rozwijaniu naszych projektów. Z naszej strony możemy obiecać że każda złotówka wpłacona na naszą stronę zostanie przekazana na promocję oraz rozwój strony. Każdego miesiąca, gdy tylko nasz Patronite ruszy na dobre, możecie spodziewać się z naszej strony bilansu, w którym opublikujemy wam informację na co wydaliśmy pieniądze, które spłynęły do nas w poprzednim miesiącu. Obiecujemy, że was nie zawiedziemy:)

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Hej!

Znajdujesz się na profilu-wizytówce - możesz podejrzeć tu moją twórczość i pasję, rozgość się więc i czuj jak u siebie! Pamiętaj jednak, że funkcja finansowego wsparcia jest niedostępna :)

Najnowsi Patroni