Łukasz Rybarski YES:)

W Patronite od 13.08.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 30

Liczba Patronów: 32

Zostań Patronem
484 patronów
11 780 miesięcznie
92 010 łącznie
Moje relacje to obserwacje codziennych absurdów i satyryczny poradnik dla bezradnych w jednym. Parafrazując znanego filozofa myślę więc mówię, niestety czasami również śpiewam. Ale robię to szczerze bez litości dla tych o których śpiewam.

O Autorze

Spróbuję opisać autora tego kanału bo nim jestem chociaż  wolałbym o nim opowiedzieć, bo gadanie idzie mi lepiej niż pisanie. Dlatego cieszę się, że moje filmiki ludzie oglądają  na Youtubie a nie w bibliotece.  Mówię o rzeczach poważnych i niepoważnych. z tym, że o rzeczach poważnych mówię nie poważnie, żeby można się było z tego pośmiać. Czasami nie jest to monolog czasami jest to film  - prawie Hollywoodzka hiperprodukcja.

Ale czasami to tylko zwykła dziennikarska prowokacja

piosenki też się zdarzają ale nie często:)

Ale generalnie mówię i jeżdżę albo jeżdżę i mówię


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Wojciech Wierba
Wojciech Wierba
20 zł miesięcznie
Stanisław Marzec
Stanisław Marzec
30 zł jednorazowo
Zaneta  Pietrzak
Zaneta Pietrzak
50 zł miesięcznie
Piotr Milołajewski
Piotr Milołajewski
50 zł jednorazowo
Małgorzata Kraus
Małgorzata Kraus
10 zł miesięcznie
Elżbieta Żochowska
Elżbieta Żochowska
10 zł miesięcznie