W Patronite od 18.06.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 zł miesięcznie
0 zł łącznie

Swoboda w pisaniu i realizacja marzeń

1 500 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

1 500 zł

brakuje

Dzięki takiemu wsparciu nie będę musiał dłużej myśleć o pracy na pełen etat. Będę w stanie poświęcić znacznie więcej czasu na to, co naprawdę kocham robić. Jestem pewien, że pozwoli mi to zrealizować większość zaplanowanych projektów oraz na bieżąco dzielić się z Wami nowymi utworami na moim Instagramie. Będę mógł sobie pozwolić na podróże po naszym pięknym w kraju w poszukiwaniu inspiracji oraz na spotkania z Wami - moimi czytelnikami i przyjaciółmi.
Każda napisana i wydana przeze mnie książka będzie naszym wspólnym sukcesem, a ja nigdy nie zapominam o ludziach, którzy pomogli mi, gdy tego potrzebowałem.

Całkowite oddanie się pasji

3 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

3 000 zł

brakuje

Osiągnięcie tego celu pozwoli mi na swobodę w realizacji projektów artystycznych. Będę mógł w pełni oddać się sztuce, realizować masę nowych projektów i spożytkować cały swój czas na ten cel. Zarażać słowem i uśmiechem oraz dawać Wam to, co mam w sobie najlepszego - szczerość i prawdziwe, nieudawane emocje. Jestem pewien, że pozwoli mi to osiągnąć wiele. Stabilność finansowa wraz z moją determinacją i głową pełną pomysłów artystycznych pozwoli mi wznieść się nad wyżyny moich pragnień. Będę mógł dzięki temu spełnić swoje marzenia. Najważniejsze z nich to pomagać. Z miłością, wiarą i nadzieją, być dla tych, którzy tego potrzebują.
Zostań Patronem