Poszukiwacze

W Patronite od 02.09.2020

Miejsce w rankingu Autorów

miesięczne wsparcie:

liczba Patronów:

0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Hej, jesteśmy Poszukiwaczami z Olsztyna. Sprawdzamy miejsca wskazane przez aplikację Randonautica, organizujemy urbexy, łowimy w rzekach magnesem neodymowym oraz przeczesujemy teren wykrywaczem metali. Możecie znać nas z TikToka: randonautica_olsztyn lub YouTuba: Poszukiwacze.

O Autorze

Hej,

tutaj Maja, Paweł i Zosia. Namówiliście nas, żeby założyć konto na Patronite, więc jesteśmy. Zwiastun na YouTube opowie Wam o nas więcej:

Jak widzicie lubimy podnosić sobie adrenalinę i aktywnie spędzać czas. Od pół roku w tym wszystkim towarzyszy nam nasz pies obronny, który potrafi skraść niejedno serce :). Zacznijmy jednak od początku. 

Od 2018 roku zwiedzamy Warmię i Mazury szukając przygód oraz paranormalnych zjawisk. W czasie pandemii odkryliśmy aplikację Randonautica, która zaskoczyła nas już od pierwszego użycia. Mamy na koncie wiele ciekawych odkryć, zjawisk i napotkanych osób. Nasze doświadczenia są najlepszym dowodem na to, że aplikacja naprawdę działa i potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Od sierpnia 2020 nagrywamy je dla Was na TikToku, a od września ruszyliśmy z kanałem na YouTube, gdzie oprócz Randonautiki możecie znaleźć nasze urbexy, połowy magnesem neodymowym czy wyprawy z wykrywaczem metali. Tutaj przykład urbexu bunkra w Toruniu: 

Jak widzicie nie ograniczamy się jedynie do naszego miejsca zamieszkania i okolic. Gdy tylko pozwala nam na to czas i środki finansowe - jeździmy do różnych miast w Polsce i sprawdzamy, jakie tajemnice się tam kryją. Co najmniej raz w tygodniu staramy się także robić transmisje na żywo, gdzie wspólnie z widzami testujemy aplikację Randonautica lub wchodzimy do opuszczonych miejsc. Taka forma pozwala widzom lepiej nas poznać, a nam dodaje wiele motywacji i odwagi, aby podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej. 


Jeżeli podoba Ci się taka forma spędzenia czasu, dobrze się z nami bawisz i chciałbyś nas wesprzeć finansowo - będziemy wdzięczni! Pieniążki zostaną przeznaczone na paliwo do samochodu, lepszy sprzęt do nagrywania (zbieramy na mikrofony do nagrywania podcastów z naszymi opowiadaniami) i na produkcję gadżetów dla Was. O wszystkich zakupach będziemy informować Was na bieżąco. 

Dzięki i do zobaczenia!

MPiZ

Udostępnij

Pomóż, udostępniając profil!

Zostań Patronem