Poszukiwacze

W Patronite od 02.09.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie:

Liczba Patronów:

Zostań Patronem
0 patronów
0 miesięcznie
0 łącznie
Hej, jesteśmy Poszukiwaczami z Olsztyna. Sprawdzamy miejsca wskazane przez aplikację Randonautica, organizujemy urbexy, łowimy w rzekach magnesem neodymowym oraz przeczesujemy teren wykrywaczem metali. Możecie znać nas z TikToka: randonautica_olsztyn lub YouTuba: Poszukiwacze.

O Autorze

Hej,

tutaj Maja, Paweł i Zosia. Namówiliście nas, żeby założyć konto na Patronite, więc jesteśmy. Zwiastun na YouTube opowie Wam o nas więcej:

Jak widzicie lubimy podnosić sobie adrenalinę i aktywnie spędzać czas. Od pół roku w tym wszystkim towarzyszy nam nasz pies obronny, który potrafi skraść niejedno serce :). Zacznijmy jednak od początku. 

Od 2018 roku zwiedzamy Warmię i Mazury szukając przygód oraz paranormalnych zjawisk. W czasie pandemii odkryliśmy aplikację Randonautica, która zaskoczyła nas już od pierwszego użycia. Mamy na koncie wiele ciekawych odkryć, zjawisk i napotkanych osób. Nasze doświadczenia są najlepszym dowodem na to, że aplikacja naprawdę działa i potrafi zaskoczyć w najmniej oczekiwanym momencie. Od sierpnia 2020 nagrywamy je dla Was na TikToku, a od września ruszyliśmy z kanałem na YouTube, gdzie oprócz Randonautiki możecie znaleźć nasze urbexy, połowy magnesem neodymowym czy wyprawy z wykrywaczem metali. Tutaj przykład urbexu bunkra w Toruniu: 

Jak widzicie nie ograniczamy się jedynie do naszego miejsca zamieszkania i okolic. Gdy tylko pozwala nam na to czas i środki finansowe - jeździmy do różnych miast w Polsce i sprawdzamy, jakie tajemnice się tam kryją. Co najmniej raz w tygodniu staramy się także robić transmisje na żywo, gdzie wspólnie z widzami testujemy aplikację Randonautica lub wchodzimy do opuszczonych miejsc. Taka forma pozwala widzom lepiej nas poznać, a nam dodaje wiele motywacji i odwagi, aby podnosić poprzeczkę jeszcze wyżej. 


Jeżeli podoba Ci się taka forma spędzenia czasu, dobrze się z nami bawisz i chciałbyś nas wesprzeć finansowo - będziemy wdzięczni! Pieniążki zostaną przeznaczone na paliwo do samochodu, lepszy sprzęt do nagrywania (zbieramy na mikrofony do nagrywania podcastów z naszymi opowiadaniami) i na produkcję gadżetów dla Was. O wszystkich zakupach będziemy informować Was na bieżąco. 

Dzięki i do zobaczenia!

MPiZ


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem