W Patronite od 27.04.2021

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1292

Liczba Patronów: 1215

Zostań Patronem
7 patronów
154 miesięcznie
800 łącznie
Tutaj różni Nas tylko Nasza osobista wyobraźnia. Pogodzimy jakoś wszystkie Nasze koncepcje by stworzyć projekt który wygra tą rywalizację. Będą przegrani... ale moim zdaniem...z uśmiechem na twarzy bo przegrany projekt i tak da nam wiele emocji w trakcie tworzenia.

O Autorze

10 lat temu stworzyłem samochód:

 

 

 

Wszystko ręcznie wykonane:

 

 

Teraz ... wojna ... zobaczymy co potrafi grupa ludzi i to w dodatku rywalizując. Na początek stworzymy tył samochodu. Wybierz czy chcesz pomagać przy projekcie z użyciem lamp z R8 czy z Aventador. Widzowie z Youtube wybiorą w odpowiednim czasie, która ekipa zrobiła lepszą robotę. Ja jestem pośrednikiem i wykonawcą, wszystko uzgodnimy podczas danych etapów tworzenia. Będzie Nas 10...50... czy ponad 100 zobaczymy, każdy potrafi coś narysować, doradzić...czasem szkic narysowany w "5 sekund" może okazać się trafny. Patroni których pomysł się sprawdzi zostaną odpowiednio w filmach przedstawieni jako pomysłodawcy

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA MOIM KANALE YOUTUBE:

https://www.youtube.com/channel/UCb2LeE9V-DwJpSxaAUEjSjg

 

Zaczynamy gdy tylko osiągniemy cel który pozwoli Grupie R8 działać.

 

 

 

 

 

 

 

 


Ryzyko
Ryzyka - o czym należy pamiętać?

Chcielibyśmy Cię poinformować o ryzykach, związanych z Twoim zaangażowaniem finansowym. Przekazując środki na realizację pasji Twojego ulubionego Twórcy prosimy, abyś wziął/wzięła pod uwagę:

  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować swoich celów (np. nie zbierze odpowiedniej kwoty, która pozwoli mu na realizację zamierzeń).
  • Ryzyko związane z tym, że Autor może nie zrealizować nagród, opisanych w progach (np. wysłanie pocztówki).
  • Autor może zmienić charakter swojej działalności, co może sprawić, że zmieni się Twój sentyment w stosunku do niego/niej (ludzie się zmieniają).
W jaki sposób Patronite stara się minimalizować te ryzyka:
  • Patronite weryfikuje tożsamość każdego z Twórców, zanim pozwoli na wpłacanie pieniędzy na jego cel. Zabezpieczamy także progi, które zostały wykupione przez Patronów - ich edycja jest możliwa jedynie po uzyskaniu zgody administratora serwisu.
  • W sytuacjach spornych działamy jak mediator między Twórcą a Patronem.
  • Monitorujemy działalność Autorów, zarejestrowanych na Patronite, starając się w jak najszerszym stopniu zapobiegać wystąpieniu czynników ryzyka, o których wspominamy powyżej.
  • Uruchomiliśmy specjalny formularz zgłoszeń nadużycia - mamy również aktywnie działającą grupę wsparcia Autorów, która pomaga nam w walce z ewentualnymi nadużyciami.

Jednak zanim zdecydujesz się na wsparcie Autora, weź pod uwagę, że w przypadkach spornych ewentualny zwrot pieniędzy może być obarczony znacznym ryzykiem.

Zgłoś użytkownika
Zostań Patronem
Najnowsi Patroni
Krystiano 999
Krystiano 999
Próg: 9 zł
konqueror@interia.pl
konqueror@interia.pl
Próg: 30 zł
Dawid
Dawid
Próg: 8 zł
Krzysztof Adamus
Krzysztof Adamus
Próg: 9 zł
Adrian Zioła
Adrian Zioła
Próg: 9 zł
Krystian Bortniczuk
Krystian Bortniczuk
Próg: 8 zł