Scena pod Regałem

W Patronite od 11.05.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 1944

Liczba Patronów: 1791

Zostań Patronem
2 patronów
20 miesięcznie
240 łącznie

Festiwal piosenki Literackiej "Złota Literatka"

5 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

4 980 zł

brakuje

Chcemy zorganizować festiwal piosenki literackiej, poetyckiej, aktorskiej z nagrodami o złotą literatkę i możliwość wsparcia finansowego i promocyjnego finalistów konkursów z możliwością wystąpienia z autorskim recitalem na naszej scenie;)

W trakcie trwania festiwalu, powstało by kilka wydarzeń towarzyszących jak wernisaż prac zaproszonych gości, czy pokaz kinematograficzny. Jak tylko uzbieramy niezbędne minimum , zabieramy się do pracy!

Stworzenie odcinkowej telewizji TV Scena pod Regałm

10 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

9 980 zł

brakuje

Planujemy stworzyć projekt telewizji online , w której to będziemy pokazywać utalentowanych artystów, aktorów, literatów , malarzy , wszelakich nieszablonowych artystów,którzy stracili szansę na wystawianie swojej sztuki szerszej publiczności.
Planujemy zapraszać gwiazdy polskiej sceny artystycznej w formie gości, chcemy zorganizować cykl warsztatów online z aktorami, z literatami, zorganizować festiwal piosenki literackiej online oraz zachęcić ludzi do uczestnictwa w interaktywnych zabawach i warsztatach.

Stworzenie pierwszej, historycznej płyty Sceny pod Regałem

50 000 zł

miesięcznie

0%

osiągnięto

49 980 zł

brakuje

Drodzy mili,

Ten cel jest pięknym zwieńczeniem pracy, którą jako artyści codziennie wykonujemy. Każdy z Nas chciałby zostawić po sobie jakąś cząstkę siebie na tym świecie. Z wielkim zaszczytem opowiadam zawsze o moich wspaniałych artystach, pełnych pasji i pokory do życia. Od kilku miesięcy nie jest różowo, ale my jak Scena pod Regałem nie załamujemy się! Wręcz przeciwnie, brniemy naprzód i całą siłą naszych umysłów i serc garniemy się do największego celu jakim jest nagranie pierwszej historycznej płyt z utworami autorskimi oraz piosenkami z nurtu literatury śpiewanej oraz piosenki aktorskiej.

Zachęcamy do oglądania Nas, do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych. Jeśli podoba ci się to co robimy to pomóż spełnić marzenie młodych ludzi, których największym celem jest dawanie radości innym poprzez dźwięki i teksty swoich piosenek!

Dołączajcie do Nas , a my w zamian odwdzięczymy się najpiękniejszą muzyką!