Sierżant Bagieta

W Patronite od 09.01.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 232

Liczba Patronów: 251

Zostań Patronem
65 patronów
1 860 miesięcznie
24 455 łącznie

Koszty utrzymania

500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Wszystko kosztuje. Sam kanał prowadzę "za darmo" i w wolnym czasie, ale są osoby, które mi w tym pomagają, głównie z mojej rodziny. Często pożyczam różne sprzęty, wypożyczam "ich" i ich wolny czas, zużywam ich paliwo itp. Chciałbym w końcu jakoś się im odwdzięczyć i wyjść z nimi "na zero". To niezbędne minimum, żeby kanał mógł się rozwijać.

Koszty amortyzacji sprzętu

1 500 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Jak widzicie, aktualna jakość nagrań, szczególnie od strony wideo jest dość słaba. W nowym roku chciałbym to poprawić. Taka miesięczna kwota inwestycji w technologię i elektronikę pozwoliłaby mi na naprawdę profesjonalne nagrywki dla Was.

Rozbudowa zespołu

4 000 zł

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Przy takim wsparci miesięcznym byłby wstanie udostępniać więcej materiałów, realizować ich więcej zarówno na Instagramie jak i na YouTube, ponieważ część swoich obowiązków byłbym w stanie przerzucić na inne osoby. Niestety, ale nie mam ani zamiaru ani sumienia prosić profesjonalistów o pracę "za ładny uśmiech", bo nie na tym to powinno polegać. Szacunek musi iść w dwie strony, od nikogo nie chcę wymagać poświęcania wolnego czasu za darmo.
Zostań Patronem