Spotkania na Szlaku

W Patronite od 24.07.2020

Ranking Autorów

Miesięczne wsparcie: 486

Liczba Patronów: 378

Zostań Patronem
36 patronów
624 miesięcznie
2 819 łącznie

Wynajęcie magazynu na miarę potrzeb

950 zł

miesięcznie

65%

osiągnięto

326 zł

brakuje

Jeśli uda się dotrzeć tak daleko i zechcecie być aż tak hojni - będzie możliwe wynajęcie magazynu o powierzchni około 14 mkw. W takim pomieszczeniu można już swobodnie się poruszać i odpowiednio skatalogować i przechowywać wszystkie rekwizyty i kostiumy. Organizacja gier stanie się łatwiejsza, bo wszystkie potrzebne przedmioty będzie można łatwo i szybko odnaleźć. Przestaniemy też gubić rzeczy - co teraz niestety się zdarza.

Powstanie i wydanie zbioru opowiadań inspirowanych historiami ze Szlaków

4 000 zł

miesięcznie

15%

osiągnięto

3 376 zł

brakuje

"Tworzenie larpów, to nie tylko organizacja imprezy, ale również setki zapisanych opowiadaniami i opisami stron. Każda historia to osobny rozdział i nowi bohaterowie, którzy powołują ją do życia."

To słowa Shumy, znane Wam z Wizytówki. Wszystkie fundusze zebrane ponad kwotę 950zł wesprą kolejny projekt - to jest napisanie, zredagowanie i wydanie przez Shumę zbioru opowiadań inspirowanych historiami stanowiącymi fabułę naszych larpów. By mogła to zrobić, musi mieć wolną od codziennych trosk głowę :) Na wydanie książki też potrzebne są fundusze. Jesteśmy po wstępnych rozmowach z wydawnictwem.

Projekt jest ambitny - ale z Waszą pomocą na pewno się uda!

Wynajęcie małego magazynu

370 zł

miesięcznie

100%

osiągnięto

cel osiągnięty!

Organizacja gier terenowych wiąże się z koniecznością kompletowania i przechowywania wielu przedmiotów, potrzebnych do ich realizacji. Większość z nich gromadzimy w mieszkaniu pomysłodawczyni i organizatorki Spotkań - Shumy. Osiągnięcie tego celu da możliwość wynajęcia mikro magazynu, który pozwoli uczynić jej dom znów po prostu domem – przestrzenią do mieszkania - bez piętrzących się wokół skrzyń, wiklinowych koszy, pudeł i kartonów pełnych rekwizytów, kostiumów i lateksowych mieczy. Będzie to niewielka komórka, o powierzchni 3-4mkw w obiekcie typu self storage. Nie rozwiąże to wszystkich problemów, ale na pewno wiele ułatwi.
Zostań Patronem